Святкове передноворіччя

Дата: 19-12-2016, 09:53 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Щирими передноворічними пісенними та танцювальними композиціями порадували учасники творчих колективів нашого університету випускників курсів із професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх родин, що реалізовуються у рамках проекту «Україна – Норвегія».

Дружня зустріч відбулася у  святково прибраній виставковій залі нашого університету. Усіх присутніх привітала директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Оксана Миронівна Десятнюк. А  з мистецькими дарунками виступили учасники народного художнього театру пісні «Для тебе» ТНЕУ (художній керівник – А.І. Бінцаровська) та народної студії сучасної хореографії «ТАНГо dance company» (художній керівник – Л.Й. Борисяк),   а саме: Павло Тютюнник, Владислав Вальків, Марія Заверуха, Ірина Новомлинська, Тетяна Шарган, Марія Борисяк, Вадим Королик.

Уміло провів зустріч Юрій Дзюла, який щиро побажав усім присутнім миру, щастя, добра, здійснення мрій  та щасливих новорічно-різдвяних свят.