» » «Діагностика і моделювання бюджетів: аспекти локальні та глобальні»

«Діагностика і моделювання бюджетів: аспекти локальні та глобальні»

Дата: 1-12-2016, 09:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 листопада 2016 року в читальному залі бібліотеки ТНЕУ відбулося засідання круглого столу на тему: «Діагностика і моделювання бюджетів: аспекти локальні та глобальні».

Організатори круглого столу – д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Лучко М.Р., та д.е.н, доцент, Рожелюк В.М.

Доповіді студентів групи ОДС-41 охоплювали основні тематичні напрямки, передбачені при вивченні курсу «Діагностика бюджетів», зокрема:
– Особливості діяльності та принципи управління установами державного сектору (Курило Мар’яна, Демидяк Ірина, Драганчук Ірина);
– Кошторисно-бюджетне фінансування державних і комунальних установ (Казьмирович Тетяна, Кондрат Ірина, Кузь Володимир, Дитиняк Марія, Скоромна Наталія, Шагай Назар, Левицька Марія, Козлюк Вікторія);
– Особливості та проблематика фінансового планування (Західна Вікторія, Гусак Марія);
– Проблематика контролю та аналізу діяльності установ державного сектору (Максимук Артем, Боднарчук Христина, Сямро Лариса, Оконська Уляна, Хомяк Діана).

У роботі круглого столу взяли участь професорсько-викладацький колектив кафедри бухгалтерського обліку в державному секторі економіки та сфері послуг та студенти факультету обліку і аудиту.

Круглий стіл відбувся у формі дискусії, під час якої учасники обговорювали окреслені доповідачами питання, ділилися власним баченням вирішення проблематики діагностики та моделювання бюджетів в державному секторі.