» » «Бухгалтерський облік: аспекти організаційні та методичні»

«Бухгалтерський облік: аспекти організаційні та методичні»

Дата: 21-11-2016, 09:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17 листопада 2016 року в читальному залі бібліотеки ТНЕУ відбулося засідання круглого столу на тему: «Бухгалтерський облік: аспекти організаційні та методичні».

Організаторами круглого столу були д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Лучко М.Р., куратор групи ОМО-11, к.е.н, доцент Мельник Н.Г.

Усі доповіді учасників круглого столу – студентів магістерської програми «Міжнародний облік» – були підготовлені англійською мовою:

Accounting Careers: opportunities for future accountant – Юлія Шведик;
International accounting: definition and meaning – Микола Гейна;
Accounting in Ukraine since independence – Юлія Токарська;
International standards on auditing – Анастасія Субчук;
Cloud accounting – Андрій Аннюк;
Consolidated financial statements  – Вероніка  Рогожкіна;
Проблеми перекладу облікової термінології – Анастасія Воронко.

У роботі круглого столу також взяли участь декан факультету обліку і аудиту, к.е.н., доцент Панасюк В.М., професорсько-викладацький колектив кафедри бухгалтерського обліку в державному секторі економіки та сфері послуг.

Метою зустрічі було обговорення актуальних організаційних, методичних та міжнародних аспектів бухгалтерського обліку.

Круглий стіл відбувся у формі дискусії, у ході якої учасники обговорювали окреслені доповідачами проблеми, ділилися власним баченням.

Підсумовуючи роботу, д.е.н., професор Лучко М. Р. відзначив високий рівень підготовки студентських доповідей, актуальність винесених на обговорення питань, результативність дискусії, її практичну спрямованість та важливість для майбутніх фахівців з обліку і аудиту.