» » Студенти ФББ провели інтелектуально-розважальну гру «Брейн-ринг»

Студенти ФББ провели інтелектуально-розважальну гру «Брейн-ринг»

Дата: 11-11-2016, 17:46 | Автор: студентка 2 курсу ФББ Маша Дідик

У середу, 9 листопада 2016 р., викладачі кафедри банківської справи та учасники студентського наукового гуртка «Грошова парадигма» провели  інтелектуально-розважальну гру «Брейн-ринг», присвячену тижню фінансової грамотності.Ведучий заходу, Павло Ткаченко оголосив правила гри, які заздалегідь передбачені та встановлені: команди гравців одночасно відповідають на одне і те ж питання, причому команда, що першою правильно відповіла, позбавляє суперника можливості відповісти на це ж питання. Перемагає та команда, яка набрала найбільше балів. Віта Слободецька, у свою чергу, слідкувала за дотриманням  правил гри, а також підраховувала бали учасників.
У розумовій грі боролися за перемогу три команди з оригінальними назвами – «Ангелики», «Білочки» та «Crazy». Кожна команда складалась як із викладачів, так і з студентів від першого до 5 курсів включно. Гра складалась із трьох рівнів, кожен з яких містив по 9 запитань логічного змісту, що стосувалися банківської сфери та економіки загалом. Запитання були досить неординарними, наприклад: «Банкнота найбільшого номіналу ($100000) була випущена у 1934 році. Ця банкнота ніколи не була доступною широкому загалу і використовувалася лише для розрахунків між державними фінансовими структурами. Банкнота вартістю в $100000 випускалися до 1946 р., а з 1967 р. офіційно виведена з обігу, чому? Відповідь була не менш цікавою – через використання електронних банківських платежів.   За підрахунками в інтелектуально-розважальній грі «Брейнг-ринг» перемогу здобула команда «Crazy» із результатом 10,5 балів. Друге місце посіла команда «Ангелики» (6,5 балів). А третє – команда «Білочки» (5 балів).     Після «Брейн-рингу» студенти та викладачі кафедри влаштували солодкий стіл та ділились враженнями від проведеної інтелектуальної гри. Цікаві моменти гри зафіксувала студентка першого курсу ФББ Марійка Пельц.