Запрошуємо на молитву…

Дата: 10-11-2016, 17:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

11 листопада 2016 року виповнюється 4 річниця з дня смерті Сергія Ілліча Юрія – ректора Тернопільської академії народного господарства (2002-2005), Тернопільського державного університету (2005-2006), Тернопільського національного економічного університету (2006-2012), доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, члена (академіка) академії економічних наук України, академіка Академії наук вищої школи України, Почесного професора Віденського міжнародного університету, «Doctor Honoris Causa» Стопанської академії «Д. А. Ценова».

З діяльністю Сергія Ілліча на посаді ректора пов’язані вагомі здобутки університету: присвоєння статусу національного, зростання авторитету та високого іміджу, перетворення у потужний осередок науки та освіти міжнародного рівня, в один із найпрестижніших навчальних закладів України.
Всі свої сили, досвід, енергію ректор спрямовував на становлення ТНЕУ, формування якісного складу науково-педагогічних працівників, створення ефективної системи фінансового забезпечення діяльності вищого навчального закладу та розвиток матеріально-технічної бази.

Запрошуємо університетську родину Тернопільського національного економічного університету 11 листопада о 8.00 год. на Службу Божу присвячену пам'яті Сергія Ілліча, яка відбудеться  у храмі Ікони Божаї Матері Скоропослушниці УПЦ КП (вул. Олександра Довженка, 20).