Директор Єреванського навчально-наукового інституту ЗУНУ

Саак Меружанович Гудратян 

Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: доцент


Контакти:
Адреса:  Республіка Вірменія, м. Єреван, Аван, вул. Ачаряна 31
Телефон:  (+37410) 61-22-22,  62-29-59
E-mail: erfiltanx@yahoo.comТрудова діяльність:

1991-1997рр. Генеральний директор малого підприємства «Гудес».

1997-2000рр. Радник губернатора Чернівецької облдержадміністрації

2000-2001рр. Помічник- консультант голови комітету з науки і освіти Верховної Ради України.

2001р.  Директор Єреванського навчально-наукового інституту Тернопільського національного економічного університету.

 

Президент і Уряд України високо оцінили заслуги директора Єреванського навчально-наукового інституту ЗУНУ Гудратяна Саака Меружановича в становленні і розвитку інституту.

За особистий внесок у співпрацю в сфері освіти між Україною та Вірменією Гудратян С.М. був нагороджений:

 

2002р., жовтень – Президентом України Кучмою Л.Д. Почесною грамотою «За плідну роботу на благо розвитку україно-вірменського співробітництва в галузі освіти.»

 

2002р., листопад – Міністром освіти і науки України Кременем В.Г. Золотою медаллю “Відмінник освіти України”.

 

2004р., травень – Наказом ректора ТНЕУ (нині ЗУНУ) оголошено подяку “З нагоди першого випуску фахівців, підготовлених Єреванським навчально-науковим інститутом, за високопрофесійну і сумлінну працю.”

 

2005р. – Міністром освіти і науки України Ніколаєнко С.М. Почесною грамотою “За особистий внесок у розвиток співробітництва в галузі освіти між Україною та Республікою Вірменія.”

 

2007р., жовтень – Міністром освіти і науки України Ніколаєнко С.М. знаком “Петро Могили” – за значні досягнення в реалізації державної політики в галузі національної освіти, успіхи в організації навчального процесу і особистий внесок у розвиток вищої освіти.

 

2010р., жовтень – Членами організації “Trade Leader’s Club” Єреванський навчально-науковому інституту в м. Женева (Швейцарія) присуджена особлива нагорода – “Міжнародний Знак Якості Нового Тисячоліття”, а ректору інституту Гудратяну С.М., як вмілому і професійному керівникові – Золота медаль.

 

2011р., червень – Наказом ректора ТНЕУ (нині ЗУНУ) Почесною Грамотою “З нагоди десятиріччя з дня відкриття Єреванського навчально-наукового інституту ТНЕУ  (нині ЗУНУ) за значний внесок у справу зміцнення україно-вірменських відносин, сумлінну працю, професіоналізм, впровадження сучасних методів навчання, плідну науково-методичну діяльність”.

 

2014р., жовтень – У жовтні директору Єреванського навчально-наукового інституту ТНЕУ (нині ЗУНУ) Гудратяну Сааку Меружановичу від проекту Research Centre Europe Business Assembly (Європейська Бізнес Асамблея), Oxford, UK надійшло запрошення на Різдвяний церемоніальний раут у Відні (29-31 грудня 2014 року) як лауреата Міжнародної Нагороди І ступеня «Свята Софія».

 

2016р., липень – Наказом міністра освіти і науки Республіки Вірменії “За внесок в галузі освіти і науки та з нагоди 15-річчя Єреванського навчально-наукового інституту Тернопільського національного економічного університету нагородити директора інституту Саака Меружановича Гудратя вищою нагородою Міністерства освіти і науки Республіки Вірменії «Золотою пам’ятною медаллю»”.

 

2016р., жовтень – 2 жовтня 2016 року Указом Президента України Порошенко Петрa Олексійовича з нагоди Дня працівників освіти України за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Присвоєно вища державна нагорода України в галузі освіти почесне звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”.

 

Основні публкації:

 

1. Гудратян, С. М. Підходи до класифікації активів в бухгалтерському обліку / С. М. Гудратян // Проблеми теорії та методології бухгалтерського обліку, контролю і аналізу. – 2010. – Вип. 2 – С. 66-69.

2. Гудратян, С. Трансформація економіки Вірменії: реалії та перспективи / С. Гудратян // Вісник Тернопільської академії народного господарства. – Тернопіль, 2003. – Вип. 3. – С. 81-87.

3. Гудратян, С. Динаміка валютного ринку республіки Вірменія і його сучасний стан / Саак Гудратян // Вісник Тернопільського національного економічного університету. – Тернопіль, 2009. – Вип. 3. – С. 117-122.

 Єреванський навчально-науковий інститут ЗУНУ

За домовленістю між Міністерствами освіти і науки Республіки Вірменія та України у 2001 році, в Єревані створено філію Тернопільського національного економічного університету (нині Західноукраїнський національний університет) , який був перейменований Міністерством освіти і науки України та Вченою радою Тернопільського національного економічного університету (нині Західноукраїнськиго національного університету) в Єреванський навчально-науковий  інститут Тернопільського національного економічного університету (нині Західноукраїнськиго національного університету), який є єдиним державним вищим навчальним закладом за межами України.

03.04.2001р. рішенням Вченої ради ТНЕУ (нині ЗУНУ), директором призначено випускника цього ж університету - кандидата економічних наук, доцента Гудратяна Саака Меружановича.

В інституті часто організовують різні заходи присвячені великим поетам української та вірменської літератури. Відбуваються зустрічі з представниками Посольства України в Республіці Вірменія, ветеранами Великої Вітчизняної війни, ветеранами війни в Арцаху та іншими високопоставленими гостями. Щороку вшановується пам'ять жертв Голодомору в Україні та  Геноциду вірмен.

Вірменсько-українські міждержавні відносини передбачають продовження співпраці також у сфері освіти та культури. У зв'язку з цим Єреванському  навчально-науковому інституту ЗУНУ було доручено спеціальну місію-представити освіту та культуру України в Республіці Вірменія.

Єреванський  навчально-науковий інститут ЗУНУ став одним з культурних центрів України, де  пишаються досягненнями, виховують і вчать представників різних народів. Знання, отримані в інституті, допоможуть випускникам знайти роботу в  державних структурах Вірменії, в приватному секторі, або, за бажанням, професійно організувати приватний бізнес.

Єреванський  навчально-науковий інститут ЗУНУ  дає можливість отримати якісну освіту сучасних, затребуваних професій.

Аудиторії та кабінети інституту обладнані необхідними меблями та обладнанням.

Інститут має бібліотеку, обладнану професійною та художньою літературою, а також студенти мають доступ до електронної бібліотеки інституту, яка доступна на сайті інституту, що постійно оновлюється.

Є спортивний зал, обладнаний необхідним обладнанням, у нас є комфортабельний гуртожиток з необхідними меблями, буфет.

В інституті викладають висококваліфіковані викладачі, які є авторами низки наукових праць, підручників та навчальних посібників.

В інституті також організовують студентські конференції, присвячені актуальним питанням. Звіти конференцій публікуються в різних збірках.

Єреванський навчально-науковій інститут ЗУНУ має освітньо-кваліфікаційні рівні “Бакалавр” і “Магістр”.

Навчання за освітньої-кваліфікаційним рівнем “Бакалавр” здійснюється в денній та заочній формах навчання (тривалістю 4 роки), за наступними спеціальностями:

Менеджмент,

Туризм,

Облік та оподаткування,

Комп’ютерна інженерія,

Фінанси, банківська справа та страхування  (банківська справа),

Фінанси, банківська справа та страхування  (митна справа).

Навчання за освітньої-кваліфікаційним рівнем “Магістр”  здійснюється в денній та заочній формах за спеціальністю «Облік та оподаткування» - 1 рік 4 місяці.

При Єреванському навчально-науковому інституті діє також коледж.

Викладання здійснюється в коледжі за наступними спеціальностями (денна форма навчання):

 

-Облік і оподаткування - 3 роки,

-Комп'ютерна інженерія - 4 роки,

-Фінанси, банківська справа та страхування - 3 роки.

 

Випускники коледжу отримують кваліфікацію молодшого спеціаліста та можуть продовжити навчання з 3-го курсу Єреванського навчально-наукового інституту ЗУНУ, за тією ж спеціальністю, і з 2-го курсу у разі зміни спеціальності.

Для вступу необхідні наступні документи:

 

Заява (заповнюєте в інститут)

Атестат і копія/ для 2-го або 3-го курсу (диплом та додаток до диплома)

Паспорт або свідоцтво про народження і копія

8 фотографій (розмір 3 x 4)

Військовий квиток або свідоцтво про реєстрацію та копія

       
       Адреса філії:

Республіка Вірменія, м. Єреван, Аван, вул. Ачаряна, 31.

Телефон: (0037410) 61-22-02, 62-29-69, 61-30-10

Website: www.eftneu.am

E-mail: erfiltanx[at]yahoo.com