Юридична клініка

Боднарчук Ігор Володимирович

Посада: директор юридичної клініки 


Контакти:
Кабінет: 318
Телефон: (0352)51-75-24, вн. 15-241
Е-mail: i.bodnarchuk@wunw.edu.ua

Романів Карина Юріївна

Посада: лаборант


Контакти:
Кабінет: 318
Телефон: (0352)51-75-24, вн. 15-241
Е-mail: 320

Юридична клініка ЗУНУ «LIBERTA»

 
Мета юридичної клініки включає в себе не лише навчальний компонент, але  й правоосвітницьку діяльність, безпосереднє надання студентами  освітніх рівнів «Бакалавр» та «Магістр» та аспірантами університету безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення під керівництвом викладачів-кураторів та практикуючих юристів, а також виховання нового покоління юристів, пов’язане з набуттям студентами та аспірантами досвіду практичної діяльності з захисту прав, свобод та інтересів людини, формуванням у них усвідомлення важливої ролі правника в суспільстві, розумінням соціальних проблем та бажанням забезпечити незахищеним громадянам доступ до безоплатної правової допомоги та правосуддя.

  

Варто зазначити, студенти 1-4 курсів, студенти магістри та аспіранти клініки є активними учасниками різноманітних науково-практичних заходів, турнірів, семінарів, круглих столів, з’їздів тощо. 

 Юридична клініка Західноукраїнського національного університету співпрацює з Асоціацією юридичних клінік України, органами місцевого самоврядування Тернопільської області, органами соціального захисту населення, а також з органами адвокатури, правоохоронними органами та органами Управління Юстиції України.

Між Західноукраїнським національним університетом та Тернопільським державним медичним університетом ім.. І.Я. Гобачевського укладено угоду про співпрацю щодо створення та функціонування медико-юридичної клініки, яка здійснює свою діяльність на базі юридичного факультету. 


 
Юридична клініка ЗУНУ працює щоденно з 9:00 до 17:00, крім вихідних. 
Детальнішу інформацію про юридичну клініку ЗУНУ ви зможете отримати, звернувшись до нас.
Наші контакти:
м. Тернопіль, вул. Микулинецька  46,
Кабінет 320
Телефон: (0352)51-75-24, вн. 15-241 

Правопросвітницька діяльність та практичне навчання

Правопросвітницька діяльність

IV Літня юридична школа «ЛІДЕР ПРАВА» для школярів м.Тернополя та Тернопільської області з 12 по 15 липня 2021 року

В рамках школи передбачені лекції, тренінги та екскурсії від юристів практиків, викладачів та студентів-клінінцистів.

 

Студенти клініцисти одні з перших стали учасниками Служби судових волонтерів в Тернопільському міськрайоннному судді під керівництвом судді Мостецької Анни Андріївни. Таким чином студенти мають змогу практично навчатись тонкощам роботи в судді.


 

Тренінги

Суддя-спікер Тернопільського міськрайонного суду Анна Андріівна Мостецька Під час відкритої лекції у вересні 2021 року розповідала студентам-клінінцистам таємниці суддівської роботи та поділилася своїм досвідом.

Було висвітлено особливості процесів у резонансних справах останніх років.

Також Анна Андріівна розповіла, що серед характерних ознак зловживання процесуальними правами — умисні недобросовісні дії учасника. Їх мета ніколи не пов’язана з метою, закріпленою законодавчо. За словами спікерки, судова практика показує, що найчастіше вони вчиняються для затягування розгляду справи.

 

Колектив кафедри міжнародного права та міграційної політики провели тренінг: «Практичні аспекти укладання зовнішньоекономічних договорів», в якому взяли участь і студенти-клінінцісти.


Спікер: Аліна Вікторівна Грезенталь, адвокат, начальник відділу договірної роботи та зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «АГРОСЕМ» (м.Київ) 

Говорили про поняття та особливості зовнішньоекономічного договору

та правове регулювання зовнішньоекономічної діяльності підприємства.

 

Майбутні юристи юридичної клініки LIBERTA  1 жовтня 2021 року ознайомились з організацією надання вторинної правової допомоги. Тренінг провели директор Регіонального центру Ірина Хондогій та комунікатор центру Володимир Карий.

«При ЮК "LIBERTA" здійснюють консультації та координують роботу зі студентами магістри та аспіранти за напрямом "Право"»:

Юркевич Ірина


Посада:
координатор роботи із клієнтами

Контакти:
Кабінет: 320
Телефон: (0352)51-75-24, вн. 15-241


Гакан Маряна

Посада: координатор роботи із студентами

Контакти:
Кабінет: 320
Телефон: (0352)51-75-24, вн. 15-241
 

Різник Галина

 Посада: координатор роботи за напрямом «moot courts»


Контакти:
Кабінет: 320
Телефон: (0352)51-75-24, вн. 15-241


Карий Володимир

 
Посада:
координатор роботи з правопросвітницької діяльності

Контакти:
Кабінет: 320
Телефон: (0352)51-75-24, вн. 15-241


Кусмарцев Володимир


Посада:
координатор із медіа питань

Контакти:

Кабінет: 320
Телефон: (0352)51-75-24, вн. 15-241