Загальний відділ

Завідувач загального відділу

Таранова Галина Володимирівна

Контакти:
Адреса: вул. Львівська, 11 (центральний корпус, третій поверх)
Телефон: (0352) 475078, внутрішній 11132
Е-mail:

Про відділ

Історія канцелярії (нині - загальний відділ) починається з 1970 року. Завідувачем канцелярії Тернопільського філіалу Київського інституту народного господарства було призначено Паращук Ізидору Романівну, яка відповідально виконувала покладені на неї обов’язки впродовж чотирьох десятиліть – до червня 2010 року.


Архів запрацював із 08.01.1971 року,  першим архіваріусом була призначена Ахтулова Клавдія Петрівна. З 1981 року і до сьогодні завідує архівом Ясінська Надія Йосипівна. Вона здійснює прийом усіх документів постійного зберігання та обслуговує студентів, працівників, відвідувачів.


З 1 листопада 1973 року у канцелярії було введено посаду секретаря-стенографа. На цю посаду було прийнято Кузьменко Світлану  Андріївну, а з 01.05.1974 року вона призначена діловодом канцелярії. Друкаркою було прийнято з 16.10.1975 року Батько (Обаранчук) Дарію Василівну, згодом її посада почала найменуватись "інженер з технічного забезпечення".


Впродовж сорока років відбувалися зміни в історії університету, розширювалися підрозділи, змінювався об’єм роботи і навантаження працівників канцелярії, осучаснювалася техніка. У канцелярію прийшли нові працівники Сторож Рома Петрівна та Косюк Мирослава В’ячеславівна.


Однією із найважливіших умов, що забезпечує чіткість роботи всіх структурних підрозділів ВНЗ, є кваліфіковане діловодство, що включає організацію приймання, розгляду, реєстрації і індексації, оформлення документів, контролю за їх виконанням, порядок класифікації, формування справ і їх збереження, підготовки для передачі в архів.


У зв’язку із впровадженням електронного документообігу, наказом по Тернопільському національному економічному університету згідно з рішенням ректорату канцелярія з 01.06.2010 року реорганізована у загальний відділ. Завідувачем загального відділу призначено Гуменюк Оксану Дмитрівну, на посаду заступника загального відділу прийнято Палій Руслану Олегівну та на посаду інженера з інформаційного забезпечення прийнято Кальчук Наталію Олександрівну.

Персонал загального відділу

Палій Руслана Олегівна

Посада: заступник завідувача загального відділу

Контакти:
Адреса: вул. Львівська, 11 (центральний корпус, третій поверх)
Телефон: (0352) 475078, внутрішній 11132
Е-mail:

Косюк Мирослава В'ячеславівна

Посада: інженер I категорії з контролю за виконанням доручень

Контакти:
Адреса: вул. Львівська, 11 (центральний корпус, третій поверх)
Телефон: (0352) 475078, внутрішній 11132
Е-mail: