«Етноріка»

 Гурт «Етноріка» — вокальна формація, яка об’єднує студентів університету та старшокласників міста.

Колектив вперше заявив про себе у телепроєкті «ЗУНУ вітає з Новим роком та Різдвом Христовим» у 2021 році. Виконує українську поп-музику з елементами фолку. Пісні у виконанні гурту в поєднанні з яскравим артистизмом та колоритними сценічними костюмами виконавців принесуть задоволення найвибагливішим глядачам.  

Художній керівник — Мирослава Бурик +380686404850«Cry Not»

«Cry Not» — унікальний бойс-бенд університету, створений у 2020 році.

У складі гурту — Павло Тютюнник, Дмитро Худик, Владислав Вальків, Володимир Дячук.

Колектив дебютував в телепроєкті «ЗУНУ вітає з Новим роком та Різдвом Христовим». Романтичний перфоменс гурту в поєднанні з яскравим драйвом хлопців забезпечує його популярність серед молоді. Хлопці відкриті до пошуку нових форматів у власній творчості та активно працюють над створенням нових треків.

Художні керівники —Алла Гуменюк +380979888646 та Тетяна Коруц +380687110011 "Краплинки"

 

Найменші хлопчики та дівчатка можуть навчатися співу у вокальному гурті «Краплинки». В репертуарі колективу  українські народні пісні, веснянки, колядки у сучасній обробці, а також сучасні дитячі українські пісні.

Тут діти вивчають ази вокалу, аби згодом дивувати своїми талантами, виступаючи на головній сцені університету, беручи участь в різноманітних університетських заходах, музичних виставах, святкових імпрезах.

 

Художній керівник колективу —Алла Гуменюк +380979888646Хор «WUNU voice»

Хор «WUNU voice» — новостворений колектив університету, який нещодавно відзначив свою третю річницю. У складі колективу — близько 40 учасників з числа студентів І-V курсів.

Спів хору супроводить найбільші урочистості закладу вищої освіти. В його  репертуарі — класичні та сучасні пісенні твори, а також українські народні пісні, серед яких різдвяні колядки та весняні гаївки.

Хор «WUNU voice» — лауреат етно-фестин «Святочні гаївки», постійний учасник святкових імпрез університету та багатьох міських заходів.

Виступи хору, безперечно, сприяють збереженню і поширенню української традиційної культури серед студентської молоді.

Художній керівник хору — Мирослава Бурик  +380686404850
Концертмейстер — Дмитро Худик  +380681185037Студія сучасної хореографії «TNG DC»

Яскравий, колоритний колектив університету — студія сучасної хореографії «TNG dc».

Репертуар студії — своєрідний симбіоз класичної хореографічної школи, сучасної хореографії, акробатики та елементів театралізації. Учасники колективу із великим задоволенням виконують сюжетні сучасні хореографічні композиції в характерах українського, індійського, іспанського, арабського стилів, а також танцювальні композиції у стилі диско, хіп-хоп, кабаре, джаз – модерн. 
Студія сучасної хореографії “TNG dc”— лауреат та дипломант мистецьких фестивалів – конкурсів міського, обласного,  всеукраїнського та міжнародного рівнів. 

 

Художній керівник колективу Любов Борисяк +380682310603Народний художній театр пісні «Для тебе»

Присутні на мистецьких імпрезах університету отримують величезну насолоду від споглядання талановитих творчих виступів  народного художнього театру пісні «Для тебе».

Цей талановитий колектив об’єднує усіх, хто не залишається байдужим до сучасних українських пісень. У складі театру пісні — гурти «Cry Not» і «Краплинки». Серед кращих солістів-вокалістів театру  — Тетяна Коруц-Шарган, Ілона Дядьо, Володимир Дячук, Павло Тютюнник, Дмитро Худик,  Елеонора Атаманчук, Вікторія Шевчук, Ірина Гонташ.

Основу репертуару колективу  складають музичні вистави, театралізовані дійства, мюзикли, шоу, а також пісні на вірші керівника колективу.  Учасники театру пісні — переможці міжнародних та всеукраїнських мистецьких фестивалів – конкурсів, телевізійних проектів.

 Колектив з успіхом виступає на концертних майданчиках міста й області, концертує містами України та за кордоном, щоразу зустрічаючи широке визнання публіки та ЗМІ. 

Художній керівник  Алла Гуменюк +380979888646Ансамбль мажореток «Леді Vi»

 Ансамбль мажореток «Леді Vi»– це бездоганне поєднання хореографії та вишуканого образу, артистизму.

Мажоретки Західноукраїнського національного університету виконують складні трюки із палицями, крокують і танцюють під святкові марші, вони стали візитівкою і окрасою усіх урочистостей у ЗУНУ.

Художній керівник Михайло Віятик +380973707970