<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Символдрама: сни наяву

Психологія володіє різноманітними інструментами, які здатні допомогти людині пізнати свій внутрішній світ, поринути у глибини підсвідомості та зустрітися із собою справжнім. Днями таку можливість отримали студенти, які взяли участь у черговому тренінговому занятті організованому ПС ЗУНУ (ННІК). У його межах учасник психологічної служби, студент-магістрант спеціальності «Психологія» Борис Любий познайомив присутніх із методикою СИМВОЛДРАМИ.
Працюючи з образами(мотивами), під час виконання вправ, учасники мали можливість пропрацювати проблеми, які є найбільш актуальними для них-партнерські стосунки, конфлікти, опір, ресурс, негативні життєві моменти тощо.
Щиро дякуємо Борису за надзвичайно цікавий досвід та отриманий позитив!