<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Сесія без стресу

За даними опитувань студенти ставляться до іспитів, як до інтелектуального та емоційного перевантаження. Екзаменаційний стрес зумовлюють різні чинники, наприклад, залежність результату й подальшого отримання стипендії. Погіршують емоційне перевантаження тривале очікування іспиту, занадто вимогливий викладач, складний предмет, жорсткий ліміт часу та ін.. Саме тому, на тему «Сесія без стресу» відбулась чергова зустріч фахівців ПС СГФ ЗУНУ спільно з учасниками клубу психологічної підтримки та розвитку «ALTEREGO» зі студентами першого курсу. Шляхом виконання психологічних вправ, учасники зустрічі отримали цінні поради і дійшли до висновку: коли систематично готуватись до кожної дисципліни, правильно організовувати власний час і бути оптимістично налаштованим – усі іспити складуться  успішно. Тож відкидаємо хвилювання та упевнено налаштовуємось на продуктивну працю та її гідний результат.