<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Тренінг згуртованості

Згуртованість студентського колективу, взаємодопомога і підтримка у нових умовах життя і навчання є надзвичайно актуальними питаннями сьогодення.  Адже від рівня розвитку міжособистісних відносин у студентському колективі, ступеня його згуртованості, залежить ефективність навчання всієї групи, а також психологічний комфорт кожного її члена. З цією метою фахівці психологічної служби  соціально-гуманіторного факультету ЗУНУ спільно із учасниками молодіжного клубу психологічної підтримки та розвитку «AlterEgo» провели тренінгове заняття зі студентами-першокурсниками. В ході виконання вправ «Ми з тобою подібні тим, що...», «Мої ціннісні орієнтації», «Групове вирішення життєвих ситуацій» та ін.  учасники мали змогу краще пізнати  один одного, віднайти між собою спільні риси та визначити основні цінності своєї групи. Дякуємо усім учасникам зустрічі за цікаві думки та цінний досвід!!!