<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Адаптація першокурсників

Проблема адаптації студентів до нових умов життя є надзвичайно актуальною, зокрема, етап вступу до ЗВО  вважається одним із найважчих періодів у житті першокурсників, які приїхали на навчання з іншої місцевості, адже змінюється темпоритм, умови проживання, коло друзів, знайомих тощо.  Дане питання є надзвичайно актуальним в системі вищої освіти, і це не випадково: від успішності цього процесу багато в чому залежить подальша професійна кар'єра й особистісний розвиток майбутнього спеціаліста.  Тому в межах тематики адаптації, фахівцями психологічної служби спільно з представниками молодіжного клубу психологічної підтримки та розвитку «AlterEgo» проведені тренінгові зустрічі для студентів-першокурсників з метою успішної адаптації до нових умов навчання. Фахівці наголосили, що новий етап життя розкриває нові можливості для професійного, особистісного зростання, відкриває нові горизонти взаємодії та спілкування з новими друзями. Щиро дякуємо усім учасникам за чудово проведений час!