<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

До проєкту відділу гуманітарної освіти та виховання «Арт-терапія»за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації та ГО «Освітні та соціальні інновації» для дітей, які знайшли свій прихисток у нашому місті долучилась і психологічна служба (Навчаьнр-науковий інститут комунікацій) ЗУНУ. Зокрема, під керівництвом працівників структури, студентка кафедри психології та соціальної роботи ЗУНУ, Бочкарьова Валерія, провела для малечі низку проективних методик для діагностики психологічного стану, настрою і складання планів на майбутнє. А на завершення зустрічі діти одягнули казкові костюми і провели фотосесію.

Усі учасники зустрічі отримали цінні поради, гарний настрій і приємні враження від події!!!