<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Виклики сьогодення для психологічної служби ЗВО у воєнний час

Нині уся спільнота психологів України зіштовхнулася з цілою низкою викликів, пов'язаних із війсьвими діями, які вже два місяці ведуться на території нашої держави. Необхідність психологічної підтримки та допомоги у цей складний час відчуває кожен з нас не залежно від того, у якому куточку країни він перебуває. Пошук ефективних форм та методів діяльності, опанування новими прийомами роботи та обмін досвідом-пріоритет сьогодення. Саме відповіді на ці та багато інших фахових завдань намагалися знайти учасники Всеукраїнського круголого столу "Виклики сьогодення для психологічної служби ЗВО у воєнний час"/ захід ініційований Асоціацією психологів вищої школи України, співорганізатором якого стала і психологічна служба (ННІК) та кафедра психологіі та соціальної роботи ЗУНУ.
Учасниками заходу стали близько 60 фахівців з різних куточків країни: керівники та співробітники психологічних служб ЗВО, науковці та викладачі-психологи, практичні психологи і соціальні працівники, студенти-психологи.
Надзвичайно вдячні усім колегам за продуктивну роботу та безцінний досвід, отриманий під час зустрічі!