Центр студентського спортуАеробіка

Широкою популярністю серед дівчат університету користується аеробіка. Заняття проходять у спеціально обладнаному залі (вул. Львівська, 9). Студенти мають змогу користуватись сучасним інвентарем для даного виду спорту. Університет щорічно приймає участь у всеукраїнських змаганнях з аеробіки.

Контакти: Ткач Яна Олегівна (067)27-107-12
Біатлон

Заняття з біатлону відбуваються під керівництвом учасниці Олімпійських ігор, чемпіонки світу, дворазової призерки чемпіонату Європи Ірини Володимирівни Меркушиної.

Тренування проходять у спеціально обладнаних місцях для занять біатлоном, також кращі студенти мають змогу проходити підготовку за кордоном. Спортсмени посідають призові місця на змаганнях світового значення з біатлону.


Контакти: Меркушина Ірина Володимирівна (067) 35-358-86Бадмінтон

Бадмінтон - чудова гра, яка зміцнює м’язовий корсет, суглоби, зв’язки, покращую роботу дихальної, серцево-судинної системи та ефективно спалює зайві калорії. Також бадмінтон відмінно тренує координацію рухів та окомір. Цей вид спорту можна назвати вправою для очей, оскільки знімає втому після тривалої роботи за монітором. Заняття бадмінтоном будуть корисними для студентів університету, оскільки мають позитивний вплив на фізичні якості.

Викладачі кафедри фізичної культури і спорту, а саме Н.О. Опришко, Н.С. Маляр, Н.М. Безпалова, Б.П. Дуда допоможуть ознайомитися та засвоїти правила та практичні навики гри.

Контакти: Міщанчук Роман Михайлович (098) 87-60-357Баскетбол (жінки)

Близько 10 років в університету створена жіноча баскетбольна команда "Універ". Головний тренер команди Третьяк Дмитро Вікторович. У 2016-17 навчальному році команда виступає у вищій лізі Чемпіонату України.

Також, протягом навчального року в університеті проводяться змагання для студенток з баскетболу, а саме: спартакіада "Першокурсник" та спартакіада ЗУНУ.

Контакти: Білоус Ігор Васильович  0673523855, bilous.igor.v@gmail.comБаскетбол (чоловіки)

Студенти університету мають змогу займатись баскетболом на професійному рівні. На базі нашого навчального закладу функціонує баскетбольна команда "Тернопіль". Тренування проводяться двічі на день. Команда виступає у вищій лізі Чемпіонату України. Головний тренер команди Білоус Ігор Васильович.
Протягом навчального року в університеті проводяться змагання для студентів з баскетболу, а саме: спартакіада "Першокурсник" та спартакіада ЗУНУ.

Контакти: Білоус Ігор Васильович  0673523855, bilous.igor.v@gmail.comБокс, кікбоксинг

Тренер секції - Мацек Володимир Володимирович.

Заняття проходять у залі боксу за адресою вул. Львівська, 4.


Контакти: Мацек Володимир Володимирович  0987109026Волейбол (жінки)

Жіночий волейбол відіграє важливу роль у студентському житті університету. На базі навчального закладу створена жіноча волейбольна команда "Галичанка", яка вже протягом багатьох років виступає у Суперлізі чемпіонату України. 

Заняття з волейболу(збірна ЗУНУ №1) проводяться за адресою Майдан Перемоги 3 (спортивний зал №1). 
Також займатись волейболом мають змогу студентки коледжів ЗУНУ. Для них заняття проводяться за адресою Майдан Перемоги 3 (спортивний зал №1). 


Контакти: Борознова Людмила Володимирівна (098) 70-348-49, blvtb@ukr.netВолейбол (чоловіки)

Заняття проводяться у корпусі №5 за адресою вул. Чехова, 8.


Контакти: Туркула Віктор Михайлович (097)93-359-11Гандбол (жінки)

На базі нашого університету функціонує жіноча гандбольна команда "Економ-Університет-ЗУНУ". Тренування проводяться двічі на день, в спорткомплексі №1 та фізкультурно-оздоровчому комплексі. Команда виступає у супер лізі Чемпіонату України. Головний тренер команди Верцімага Андрій Володимирович.

Протягом навчального року команда приймає участь у Кубку України, студентських спортивних іграх області, універсіада області, Чемпіонаті України з пляжного гандболу.


Контакти: Верцімага Андрій Володимирович (067)68-802-78, gk_te@ukr.netГандбол (чоловіки)

Тренер секції - Гук Олексій Михайлович. Заняття проводяться у спортивному залі №1 в понеділок, середу та п'ятницю о 20:00.

Кращі спортсмени приймають участь у змаганнях вищої ліги Чемпіонату України за команду університету.


Контакти: Верцімага Андрій Володимирович (067)68-802-78, gk_te@ukr.netДзю-до, самбо, бойове самбо

Популярністю в університеті користуються такі види боротьби як дзю-до, самбо та бойове самбо. Студенти мають змогу займатись у спортивному залі з сучасним татамі та обладнанням. Заняття проводяться щоденно у залі східних єдиноборств (вул. Львівська, 9). Кращі студенти-спортсмени беруть участь у змаганнях різного рівня.

Тренери секції: Циквас Роман Станіславович.


Контакти: Циквас Роман Станіславович (067)35-226-28, tsykvas@ukr.netЛегка атлетика

Легка атлетика – вид спорту, який об’єднує вправи з ходьби, бігу, стрибків і метань. Більшість легкоатлетичних вправ загально доступні і виконуються людиною на протязі всього життя. Для студентів економічних спеціальностей добре підходить для розвитку професійно важливих навичок.


Контакти: Дуда Богдан Петрович 0969017338, dudabog1976@gmail.comНастільний теніс

Заняття з настільного тенісу проводяться за адресою вул. Львівська 7 (колишнє приміщення столової). Тренування в понеділок з 14:30 до 17:45, вівторок 16:00 до 17:30, середа з 14:30 до 17:45. Тренер – старший викладач кафедри фізичної культури і спорту Чорненький Андрій Іванович.


Контакти: Чорненький Андрій Іванович (097)24-827-31, aictv@ukr.netРегбі

Тренування у секції регбі розпочались у 2013 р. під керівництвом Мазуренка Ю.С. Сьогодні головним тренером жіночої команди з регбі-7 є кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Е.І. Маляр. Під його керівництвом у 2016 р. команда посіла ІІІ місце у вищій лізі Чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд.


Контакти: Маляр Едуард Імрейович (067) 36-822-88Футбол

Заняття з футболу проводяться під керівництвом досвідчених тренерів, а саме: В.А. Левчук, Е.І. Маляр, Р.В. Гах, С.А. Наумов та Р.М. Міщанчук.
Студенти університету мають змогу займатись на двох спортивних майданчиках з сучасним синтетичним покриттям, а у зимовий період року у двох спортивних залах.
Протягом навчального року в університеті проводяться різноманітні турніри, кубки, спартакіади з футболу.
Футбольна команда приймає учать в обласних спортивних іграх та в універсіаді України.

Контакти: Гах Роман Васильович, Левчук Володимир Анатолійович, (097) 42-627-28 romangah@gmail.com


Шахи

 далеких 70-х роках. Вихованці секції ставали призерами як українських так і міжнародних змагань.


Контакти: Міщанчук Роман Михайлович (098) 87-603-57