Навчально-науковий центр студентського спорту

Аеробіка

Широкою популярністю серед дівчат університету користується аеробіка. Заняття проходять у спеціально обладнаному залі (вул. Львівська, 9). Студенти мають змогу користуватись сучасним інвентарем для даного виду спорту. Університет щорічно приймає участь у всеукраїнських змаганнях з аеробіки.

Контакти: Маляр Неля Степанівна (097) 720-64-01Бокс, кікбоксинг

Тренер секції - Мацек Олександр Володимирович. Заняття проходять у залі боксу за адресою вул. Львівська, 4.


Контакти: Мацек Олександр Володимирович (тел. 068-031-76-74)


Гандбол (чоловіки)

Тренер секції – Верцімага Андрій Володимирович. Заняття проводяться у спортивному залі №1.

Кращі спортсмени приймають участь у змаганнях вищої ліги Чемпіонату України за команду університету.

Контакти: Верцімага Андрій Володимирович (067)68-802-78


Гандбол (жінки)

На базі нашого університету функціонує жіноча гандбольна команда "Економ-Університет-ЗУНУ". Тренування проводяться двічі на день, в спорткомплексі №1 та фізкультурно-оздоровчому комплексі. Команда виступає у супер лізі Чемпіонату України. Головний тренер команди Верцімага Андрій Володимирович.

Протягом навчального року команда приймає участь у Кубку України, студентських спортивних іграх області, універсіада області, Чемпіонаті України з пляжного гандболу.


Контакти: Верцімага Андрій Володимирович (067)68-802-78, gk_te@ukr.net


Регбі

Тренування у секції регбі розпочались у 2013 р. під керівництвом Мазуренка Ю.С. Сьогодні головним тренером жіночої команди з регбі-7 є кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Е.І. Маляр. Під його керівництвом у 2016 р. команда посіла ІІІ місце у вищій лізі Чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд.


Контакти: Маляр Едуард Імрейович (067) 36-822-88


Настільний теніс

Заняття з настільного тенісу проводяться за адресою Майдан Перемоги 3 (ФОК). Тренер – старший викладач кафедри фізичної культури і спорту Чорненький Андрій Іванович.


Легка атлетика

Легка атлетика – вид спорту, який об’єднує вправи з ходьби, бігу, стрибків і метань. Більшість легкоатлетичних вправ загально доступні і виконуються людиною на протязі всього життя. Для студентів економічних спеціальностей добре підходить для розвитку професійно важливих навичок.


Контакти: Яковів Василь Іванович (096) 984-46-80


Дзю-до, самбо, бойове самбо

Популярністю в університеті користуються такі види боротьби як дзю-до, самбо та бойове самбо. Студенти мають змогу займатись у спортивному залі з сучасним татамі та обладнанням. Заняття проводяться щоденно у залі східних єдиноборств (вул. Львівська, 9). Кращі студенти-спортсмени беруть участь у змаганнях різного рівня.

Тренери секції: Циквас Роман Станіславович.


Контакти: Циквас Роман Станіславович (067)35-226-28, tsykvas@ukr.net


Бадмінтон

Бадмінтон - чудова гра, яка зміцнює м’язовий корсет, суглоби, зв’язки, покращую роботу дихальної, серцево-судинної системи та ефективно спалює зайві калорії. Також бадмінтон відмінно тренує координацію рухів та окомір. Цей вид спорту можна назвати вправою для очей, оскільки знімає втому після тривалої роботи за монітором. Заняття бадмінтоном будуть корисними для студентів університету, оскільки мають позитивний вплив на фізичні якості.


Волейбол (чоловіки)

Заняття проводяться у корпусі №5 за адресою вул. Чехова, 8.


Контакти: Туркула Віктор Михайлович (097)93-359-11


Волейбол (жінки)

Жіночий волейбол відіграє важливу роль у студентському житті університету. На базі навчального закладу створена жіноча волейбольна команда "Галичанка", яка вже протягом багатьох років виступає у Суперлізі чемпіонату України. 

Заняття з волейболу(збірна ЗУНУ №1) проводяться за адресою Майдан Перемоги 3 (спортивний зал №1). 
Також займатись волейболом мають змогу студентки коледжів ЗУНУ. Для них заняття проводяться за адресою Майдан Перемоги 3 (спортивний зал №1). 


Контакти: Борознова Людмила Володимирівна (098) 70-348-49, blvtb@ukr.net


Баскетбол (жінки)

Близько 10 років в університету створена жіноча баскетбольна команда "Універ". Головний тренер команди Третьяк Дмитро Вікторович. У 2016-17 навчальному році команда виступає у вищій лізі Чемпіонату України. Також, протягом навчального року в університеті проводяться змагання для студенток з баскетболу, а саме: спартакіада "Першокурсник" та спартакіада ЗУНУ.
Контакти: Безпалова Наталія Миколаївна (050) 925-60-37


Баскетбол (чоловіки)

Студенти університету мають змогу займатись баскетболом на професійному рівні. На базі нашого навчального закладу функціонує баскетбольна команда "Тернопіль". Тренування проводяться двічі на день. Команда виступає у вищій лізі Чемпіонату України. Головний тренер команди Білоус Ігор Васильович.
Протягом навчального року в університеті проводяться змагання для студентів з баскетболу, а саме: спартакіада "Першокурсник" та спартакіада ЗУНУ.

Контакти: Білоус Ігор Васильович  0673523855, bilous.igor.v@gmail.com


Футбол

Заняття з футболу проводяться під керівництвом досвідчених тренерів, а саме: В.А. Левчук, Р.В. Гах.

Студенти університету мають змогу займатись на двох спортивних майданчиках з сучасним синтетичним покриттям, а у зимовий період року у двох спортивних залах.

Протягом навчального року в університеті проводяться різноманітні турніри, кубки, спартакіади з футболу.

Футбольна команда приймає учать в обласних спортивних іграх та в універсіаді України.