Рішення приймальної комісії

Рейтингові списки абітурієнтів 2011 року вступу Ви можете подивитись на сайті:
_____________________________________________________
6 серпня 2011 року об 11.00 год відбудеться засідання приймальної комісії Тернопільського національного економічного університету.

____________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ
ЗА НАВЧАННЯ

Отримувач коштів

Тернопільський національний економічний університет,

банк ГУДКУ в Тернопільській області, р/р 31253272210477, МФО 838012, код 33680120.

Призначення платежу:  За навчання

(вказати     прізвище,   і'мя,    по батькові та   ідентифікаційний податковий номер)

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ  2011 року!!!

Тернопільський національний економічний університет

оголошує прийом

випускників 9-их, 11-их класів та профтехучилищ

для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня

«молодший спеціаліст»

(I-II рівнів акредитації - Коледж)

на базі базової та  повної загальної  середньої освіти

на спеціальності:

Спеціальності

на базі базової загальної середньої освіти

на 1-й курс

(вступні випробування)

на базі повної загальної середньої освіти

на 2-й курс

(за результатами ЗНО)

на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник»

на 2-й курс

-    правознавство

Української мови та

історії України

Української мови та літератури,

історії України або географії

- бухгалтерський облік;

- фінанси і кредит;

- організація виробництва

Української мови та математики

Української мови та літератури, математики або історія України

Фахове вступне випробування

- обслуговування комп’ютерних систем і мереж

Української мови та математики

Української мови та літератури, математики або фізика

Фахове вступне випробування

Приймальна комісія Тернопільського національного економічного університету
 з 20 березня 2011 року розпочала

ПОПЕРЕДНЮ РЕЄСТРАЦІЮ АБІТУРІЄНТІВ

Чому потрібно пройти попередню реєстрацію:
1. Ви зможете перевірити всі документи, які потрібно подавати до приймальної комісії під час вступної кампанії 2011 року.
2. Ваша інформація буде внесена в інформаційну систему приймальної комісії університету.
3. Ви зможете позачергово подати документи під час вступної кампанії у приймальну комісію.
4. Сама процедура подачі документів під час вступної кампанії 2011 року для Вас займе максимум 10 хвилин.
Як пройти попередню реєстрацію:
1. Сформувати всі необхідні документи відповідно до переліку  . Якщо у Вас немає всіх документів на даний час, Ви зможете донести їх пізніше або під час вступної кампанії 2011 року.
2. Подати сформований комплект документів на перевірку працівнику приймальної комісії за адресою  .
3. Отримати документ про проходження попередньої реєстрації в приймальній комісії Тернопільського національного економічного університету.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТНЕУ та студентів інших ВУЗів!!!
ПАРАЛЕЛЬНЕ НАВЧАННЯ!!!

1. Чи бажаєте Ви здобути ПАРАЛЕЛЬНО з основним фахом іншу кваліфікацію? Так - тоді.
2. Якщо Ви студент 1,2,3,4 чи 5 курсу і бажаєте поряд з основним фахом здобути паралельно кваліфікацію  економіста або юриста, фахівця з менеджменту або з міжнародних відносин, соціальної роботи чи документознавства, чи інформаційних технологій (повний перелік  ) -  тоді ПАРАЛЕЛЬНЕ НАВЧАННЯ саме для Вас.
3. Як це зробити і які документи подати, дивись  .

УВАГА КОНКУРС
ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ 2011 року!!!

Тернопільський національний економічний університет разом з
Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти ( )

підтримує світле прагнення абітурієнтів успішно пройти "бойове" тестування у 2011 році через участь у пробному тестуванні (реєстрація на пробне тестування триватиме на сайті www.test.if.ua з 10 листопада 2010 року (з 00:00:00) до 10 грудня 2010 року (до 23:59:59) ) і з добрими намірами засновує приз "Успіх з родзинками" (або "Два нетбуки в одному шоколаді").

Його отримає школа, котра матиме найбільше відношення кількості учасників пробного тестування з цієї школи до кількості учасників "бойового" тестування від неї ж.

Один нетбук буде присуджений власне школі, а інший нетбук - комп'ютер розіграє між учнями цієї школи, які взяли участь у пробному тестуванні.

Розіграш і присудження призів відбудеться 15 березня.