» » » XVII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів "Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід"

Запрошуємо науковців та всіх охочих взяти участь у роботі ХVIІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід», яка відбудеться 27-28 березня 2024 р у Західноукраїнському національному університеті.

Заявка за посиланням

•Тези доповіді, копію квитанції про оплату та заявку (у випадку її заповнення не через веб-форму) просимо
надсилати до 28 лютого 2024 р. в електронному вигляді на е-mail: ierwunuconf@gmail.com
•Просимо підтвердити участь у конференції до 28 лютого 2024 р.

Інформаційний листок  inf_ier_sonference_2024-1.pdf
Завантажити Переглянути онлайн