» » » ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році у галузі знань «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».

Метою конкурсу є стимулювання участі студентської молоді у дослідженні актуальних проблем методології та організації бухгалтерського обліку й звітності підприємств, аналізу господарської діяльності та контролю в умовах європейської інтеграції України.

До участі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України ІІІ–ІV рівня акредитації, студенти зарубіжних країн, у тому числі іноземні громадяни, які навчаються у вищих навчальних закладах України.

Термін подання робіт на ІІ тур конкурсутриває до 26 січня 2015 року. Підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу відбудеться у Київському національному торговельно-економічному університеті на підсумковій науково-практичній конференції у березні  2015 року.