«Відкрита лекція»

Дата: 13-11-2014, 09:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 листопада 2014 року у залі засідань Вченої ради ТНЕУ відбулася відкрита лекція доктора економічних наук, професора кафедри фінансів Василя Григоровича Дем’янишина на тему: «Бюджетний менеджменту у системі управління соціально-економічними процесами в Україні».

Захід був буде цікавим як для студентів, які мали змогу отримати нові знання, так і для професорсько-викладацького колективу, представники якого обмінювався досвідом й обговорював дискусійні питання.

Упродовж заходу Василь Григорович звернув увагу присутніх на основні завдання, при виконанні яких бюджетний процес вважатиметься ефективним, недоліки процесу розгляду і затвердження Державного бюджету України, юридичні норми, які спрямовані на зменшення ймовірності ухвалення неефективних бюджетних рішень, фактори, які ефективно впливають на бюджетні рішення, методи регулювання потоків бюджетних ресурсів та інше.

Для усіх, хто не мав змоги поспілкуватися з науковцем додаємо презентацію.

Презентація.rar