До уваги студентів ТНЕУ!

Дата: 2-10-2014, 15:21 | Автор: Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина

Повідомляємо Вас, що 23 жовтня 2014 року о 14 годині в приміщенні Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відбудеться презентація, а також відбір студентів для проходження навчально-виробничої практики на одному із сільськогосподарських підприємств Німеччини, яку проводить асоціація АПОЛЛО.

Асоціація АПОЛЛО займається проектами в області екології, економіки сільського господарства і розвитку села в Східній Європі. Вона була створена у 1991 р. з ініціативи німецьких студентів для започаткування обміну і співробітництва між ВНЗ і студентами Німеччини та Східної Європи.

Етапи практики АПОЛЛО:

Осінь 2014 р.:

- попередній відбір практикантів у ВНЗ-партнерах.

Зима 2015 р.:

- інтенсивний курс німецької мови у ВНЗ (АПОЛЛО надсилає викладачів німецької мови у ВНЗ для підготовки майбутніх практикантів).

Лютий 2015 р.:

-остаточний відбір кандидатів для участі у програмі практики.

До початку червня 2015 р.:

- виїзд до Німеччини.

Літо 2015 р.:

-4-місячна виробнича практика, яка включає 3 освітні семінари.

До початку жовтня 2015 р.:

- заключний семінар із випускним іспитом. Нагородження преміями кращих практикантів. Виїзд до України.

Вимоги до студентів:

-знання німецької мови;

-професійні знання та навички, фаховий інтерес;

-бути студентом 4-го, щонайменше 3-го курсу;

-наявність водійських прав (категорія В), для осіб чоловічої статі додатково категорія С, С1;

-дійсний закордонний паспорт.

До складу комісії входять: координатори програм Крістіна Берчі, Софія Вімер; представник програми ТРЕЙН Флоріан Круг; німецькі фермери.

Студенти, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, повинні ретельно заповнити анкету з фотографією та принести її з собою (анкета додається).

Детальнішу інформацію про умови відбору можна отримати у керівника сектора міжнародної мобільності ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ Сохацької Т. В. (1 корп., каб. 1207, моб.  тел. 067 998 64 84; e-mail: ims[at]wunu.edu.ua.), або за елетронною адресою: by-ua[at]apollo-online.de. Інтернет сторінка:  www.apollo-online.de .

anketa_2015.pdf
Завантажити Переглянути онлайн