Військово-мобілізаційний відділ

Коваль Мирослав Володимирович

Посада: начальник військово-мобілізаційного відділу

Контакти:
Кабінет: 1419
Телефон: (0352) 53 39 70, внутрішній 11-146
Е-mail: vov@wunu.edu.ua

Військово-мобілізаційний відділ

 Від часу заснування навчального закладу бере свій початок історія військового відділу.  Відділ був створений на вимогу Закону “Про загальний військовий обов’язок і військову службу”.  Основною функцією відділу є облік і аналіз ресурсів придатних до військової служби в загальнодержавній системі обліку. В 1973 року з метою виконання завдань обліку і аналізу ресурсів, придатних до військової служби створено ІІ частину.

 

Із зростанням кількості студентів, професорсько-викладацького колективу, працівників зво збільшилась кількість військовозобов’язаних і призовників. Для ефективної роботи в загальнодержавній системі обліку та аналізу ресурсів держави, придатних до військової служби в 1995 році ІІ частину реорганізували у військово-обліковий відділ, до якого ввійшли начальник і два старших інспектори. У 2004 році згідно із Законами України “Про оборону України”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” введено посаду інженера з мобілізаційної роботи. З 2001 року відділ очолює Ігор Степанович Андрушків.

 

Військово-обліковий  відділ  за  успішну  роботу  неодноразово  було відзначено обласним і міським військовими комісаріатами.

 

В 2004-2005 рр. працівники відділу брали активну участь в організаціїі і створенні Центру військової підготовки офіцерів запасу.

 

З початку створення військово-обліковий відділ забезпечує контроль за виконанням громадянами України військового обов’язку та дотримання ними встановлених правил військового обліку,  своєчасного бронювання військовозобов’язаних за навчальним закладом на особливий  період.

 

Персонал військово-мобілізаційного відділу

Топольницька Галина Іванівна

Посада: спеціаліст 1 категорії

Контакти:
Кабінет: 1419
Телефон: (0352) 53 39 70, внутрішній 11-146
Е-mail: vov@wunu.edu.ua

Насипана Олеся Григорівна

Посада: старший інспектор

Контакти:
Кабінет: 1419
Телефон: (0352) 53 39 70, внутрішній 11-146
Е-mail: vov@wunu.edu.ua