Оголошення про конкурс 22.09.2021

Західноукраїнський національний університет IV рівня акредитації відповідно до Закону України «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- професора кафедри міжнародного права та міграційної політики;

- доцента кафедри комп’ютерної інженерії;

- доцента кафедри психології та соціальної роботи (2 ставки);

- старшого викладача кафедри цивільного права та процесу.

Вимоги до кандидатур на посади: науковий ступінь доктора/кандидата   наук.

Термін подання документів – один місяць з дня опублікування оголошення.

Перелік документів, які подаються на ім’я ректора університету: заява про участь у конкурсі; особовий листок з обліку кадрів; автобіографія; засвідчені в установленому порядку копії документів про вищу освіту, наукові ступені і вчені звання; список наукових та навчально-методичних праць і винаходів.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою. (Працівники ЗУНУ для участі у конкурсі подають заяву на ім'я ректора, оновлений список наукових та навчально-методичних праць).

Документи надсилати за адресою: ЗУНУ, вул. Львівська, 11, м. Тернопіль, 46020. Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись у вченого секретаря ЗУНУ за тел. (0352) 47-50-62.