Оголошення про конкурс 15.09.2021

Західноукраїнський національний університет IV рівня акредитації відповідно до Закону України «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення посад:

- доцента кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем;

- доцента кафедри економічної кібернетики та інформатики;

- старшого викладача кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу.

Вимоги до кандидатур на посади: науковий ступінь кандидата  наук.

Термін подання документів – один місяць з дня опублікування оголошення.

Перелік документів, які подаються на ім’я ректора університету: заява про участь у конкурсі; особовий листок з обліку кадрів; автобіографія; засвідчені в установленому порядку копії документів про вищу освіту, наукові ступені і вчені звання; список наукових та навчально-методичних праць і винаходів.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою. (Працівники ЗУНУ для участі у конкурсі подають заяву на ім'я ректора, оновлений список наукових та навчально-методичних праць).

Документи надсилати за адресою: ЗУНУ, вул. Львівська, 11, м. Тернопіль, 46020. Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись у вченого секретаря ЗУНУ за тел. (0352) 47-50-62.