Проведення іспитів на визначення рівня володіння державною мовою

 

На виконання Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», Порядку призначення спеціально уповноважених установ (організацій) в Західноукраїнському національному університеті відбувається процедура проведення іспитів на визначення рівня володіння державною мовою.

За погодженням із Національною комісією зі стандартів державної мови, випробування відбудуться кожного четверга і пʼятниці з 10:00 до 15:00 год за адресою: Майдан Перемоги, 3 (корпус 3, аудиторія 3305)


Попередня реєстрація електронного кабінету є обов’язкова! Зареєструватися можна за посиланням:

https://mova.gov.ua/news/yak-podati-zayavu-na-ispituvannya


 

За усіма змінами, що стосуються Порядку проведення іспитів на рівень володіння державною мовою, графіків проведення іспитових сесій стежте на сайті Національної комісії зі стандартів державної мови: https://mova.gov.ua/

 

Якщо у вас є запитання, зауваження, пропозиції, скарги, прохання чи вимоги, надсилайте електронне звернення

 До уваги охочих пройти іспит на рівень володіння державною мовою!

 На виконання Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», в Західноукраїнському національному університеті розпочато процедуру проведення іспитів на визначення рівня володіння державною мовою.

За погодженням із Національною комісією зі стандартів державної мови, випробування відбудуться 29 липня з 15.30 до 17.30 год та 30 липня з 12.30 до 14.30 год. Місце проведення: вул.  майдан Перемоги, 3, м. Тернопіль (Західноукраїнський національний університет, корпус №3, аудиторія 305).

 Попередня реєстрація електронного кабінету є обов’язкова! Зареєструватися можна за посиланням: https://mova.gov.ua/news/yak-podati-zayavu-na-ispituvannya

За графіком іспитів на серпень стежте на нашому сайті.