Директор Хмельницького навчально-наукового центру

Пунда Анастасія Вячеславівна

Науковий ступінь: кандидат з державного управління
Вчене звання:


Контакти:
Адреса:  29000 м. Хмельницький, вул. Володимирська, 92
Телефон/факс: (0382) 76 49 06  
E-mail: a.punda@wunu.edu.ua 

Сфера наукових інтересів: управління регіональним розвитком; державне управління та державна служба; інноваційні форми регіонального розвитку.

 

Наукові здобутки:  10.06.2015 р. захищено дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук за спеціальністю 25.00.02 – Механізми державного управління на тему «Механізми державного управління у сфері протидії торгівлі людьми».

 

Додаткова інформація:

-         засновник та директор громадської організації «Студентська думка», яка займається організацією обміну викладачами, студентами та вченими для виконання освітніх програм, наукових досліджень, конференцій і семінарів, а також вивчає досвід організації та співпраці з навчально-методичними центрами України, Польщі та Німеччини;

-         засновник та організатор благодійних аукціонів для дітей-сиріт;

неодноразово нагороджувалась почесними подяками та грамотами голів  обласної ради та обласної адміністрації, а також міського голови за внесок у розвиток Подільського краю.Хмельницький навчально-науковий центр

Хмельницький навчально-науковий центр Західноукраїнського національного університету був створений 16 травня 2016 року.

Хмельницький навчально-науковий центр здійснює організаційно-методичне забезпечення підготовки фахівців за заочною, заочно-дистанційною, дистанційною і екстернатною формами навчання, довузівської, післядипломної підготовки та підготовки молодших спеціалістів.

Перший набір до Хмельницького навчально-наукового центру відбувся у 2016 році, коли до лав студентів було зараховано понад 50 осіб на навчання за спеціальністю:

  • Фінанси, банківська справа та страхування, за спеціалізацією Управління митної справою;
  • Правоохоронна діяльність, за спеціалізацією Економічна безпека та фінансові розслідування.

Сьогодні Хмельницький навчально-науковий центр ЗУНУ готує фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр» за наступними спеціальностями: «Фінанси, банківська справа та страхування»; «Правознавство»; «Правоохоронна діяльність»; «Професійна освіта»; «Менеджмент»; «Публічне управління та адміністрування».

У грудні 2019 року Хмельницький навчально-науковий центр ЗУНУ став рекордсменом по підготовці головних лікарів області за освітньою програмою «Менеджмент в закладах охорони здоров’я» та випустив 38 магістрів даного напряму підготовки

Навчальний процес у Хмельницькому навчально-науковому центрі ЗУНУ побудовано на принципі формування у студентів і викладачів високої відповідальності за результати навчання. Цьому сприяє належний рівень забезпечення навчального процесу цілісним комплексом навчальних засобів: підручниками, навчально-методичними посібниками для самостійного вивчення дисциплін, практикумами, загальноуніверситетським порталом електронних навчальних ресурсів, доступом до мережі Інтернет тощо.

Контакти:
Адреса:  29000 м. Хмельницький, вул. Володимирська, 92
Телефон/факс: (0382) 76 49 06  
E-mail: HNNI@ukr.net