<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтностіМетодичний семінар "Оптимізація процесу адаптації першокурсників до умов навчання у ЗВО"

 У продовження роботи міжрегіонального об'єднання психологів ЗВО, днями відбулася чергова зустріч представників закладів вищої освіти зі всієї України. Цього разу фахівці із Києва, Дніпра, Полтави, Чернівців та інших міст зібралися на методичний семінар присвяченй питанням адаптації першокурсників до умов навчання у ЗВО. Спікер зустрічі, керівник психологічної служби Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Складановська Марина, поділилася досвідом роботи зі студентами І-ІІ курсів та їх кураторами.


Методичний семінар АПВШУ, присвячений особливостям роботи психологічної служби в період карантину

 Днями відбувся методичний семінар АПВШУ, присвячений особливостям роботи психологічної служби в період карантину. До роботи семінару серед інших учасників (Дніпро, Київ, Полтава, Суми, Чернівці та ін.) долучилися представники психологічної ЗУНУ. Відбулася чергова робоча відеозустіч у рамках діяльності міжрегіональної платформи «Виклики та перспективи діяльності психологічної служби у ЗВО»

 1 жовтня відбулася чергова робоча відеозустіч у рамках діяльності міжрегіональної платформи «Виклики та перспективи діяльності психологічної служби у ЗВО». Представник ГО «Асоціація психологів вищих закладів освіти України», кандидат психологічних наук, Людмила Колісник (Сумський державний університет) презентувала доповідь на тему: "Психологічна служба  соціально-відповідального ЗВО". У доповіді п. Людмила акцентувала увагу на структурі, особливостях, формах роботи і співпраці ПС  СДУ, а також поділилася фотопрезентацією практичного досвіду в діяльності служби. 


Відбулася чергова робоча Zoom зустіч у рамках діяльності міжрегіональної платформи «Виклики та перспективи діяльності психологічної служби у ЗВО»

 Сьогодні відбулася чергова робоча Zoom зустіч у рамках діяльності міжрегіональної платформи «Виклики та перспективи діяльності психологічної служби у ЗВО». Представники ГО «Асоціація психологів вищої школи України», зокрема, Ірина Плаксієнко (Полтавська державна аграрна академія) та Олександр Поліщук (Буковинський державний медичний університ) презентували діяльність своїх психологічних служб студентам-психологам 4 курсу соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ.


Відбулася перша робоча Zoom зустіч у рамках діяльності міжрегіональної платформи «Виклики та перспективи діяльності психологічної служби у ЗВО»

 

Сьогодні відбулася перша робоча Zoom зустіч у рамках діяльності міжрегіональної платформи «Виклики та перспективи діяльності психологічної служби у ЗВО» учасниками якої стали представники ГО «Асоціація психологів вищої школи України». Фахівці психологічної служби Західноукраінського національного університету Тетяна Надвинична та Зоряна Крупник разом з колегами Людмилою Колісник, Сумський державний університет, Іриною Плаксієнко, Полтавська державна аграрна академія, Олександром Поліщуком, Буковинський державний медичний університет, Аллою Москальовою, Київський університет менеджменту освіти обговорили  питання налагодження активної співпраці між ПС своїх навчальних закладів, обміну досвідом, а головне-запланували цілу низку заходів, що мають на меті долучити студентську молодь до обговореня питань, що стосуються збереження й підтримання психічного здоров`я усіх учасників освітнього процесу ЗВО.