Пугач Віталіна ПРзмвн – 21, випускниця магістратури 2016 р.

Завершивши студентські роки у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Тернопільського національного економічного університету, я можу дійсно стверджувати, що він є одним із найкращих вищих навчальних закладів. Навчаючись в магістратурі за спеціальністю «Право», я змогла засвоїти усі базові моменти своєї спеціальності, отримала як теоретичні так і практичні навички своєї професії. Разом з викладачами, наша група студентів досягла успіхів у навчанні та стала справжніми спеціалістами своєї діяльності.

Запам’яталися відмінні умови навчання, просторі аудиторії, науково-технічна база, щороку проводилися міжнародні конференції, тижні спеціальності, де ми як студенти могли різнобічно проявити себе та багато інших цікавих заходів з участю провідних фахових практиків. Основне, що ще запам’яталося – це доступність викладачів та керівництва кафедри. Відкрите та щире ставлення викладачів до нас, студентів, сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, що заохочувало до здобуття знань. Викладачі завжди були готові надавати нам допомогу у навчанні та розвитку.

 

Викладач кафедри правознавства та гуманітарних дисциплін ВННІЕ ТНЕУ  В.М. Пугач.Музичук Вікторія ОПдвнм-21, випускниця магістратури 2016 р.

В нашій родині сформувалось ціле покоління бухгалтерів тому і я хотіла щоб батьки мною пишалися. В 2010 році обрала спеціальність «Облік і оподаткування». Завдяки висококваліфікованим викладачам кафедри я отримала професійні і цінні знання. В навчальному процесі завжди взаємодіє схема «теорія+практика», що дало можливість освоїти мені свою професію сповна. Я можу сказати з впевненістю, що випускник Вінницького навчально-науковий інститут економіки ТНЕУ, сьогодні є конкурентоздатним на ринку праці. Щиро дякую кафедрі бухгалтерського обліку та аудиту за фундамент знань, на якому я будую свою кар’єру.Кузьменко Віктор ОПдвнм-21, випускник магістратури 2017 р.

Коли я закінчував школу для мене стояло питання отримання якісної, професійної економічної спеціальності. В нашому регіоні Вінницький навчально-науковий інститут економіки ТНЕУ один із найкращих. Вступаючи до ВННІЕ, я бачив перспективу, довірячи відгукам багатьох людей, які вже були знайомі з інститутом. По закінченню та отриманню диплому я жодного разу не пошкодував про обраний шлях і зараз думаю про отримання юридичної освіти теж в рідному для мене ВУЗі. І сьогодні багатьом раджу отримати економічну спеціальність саме на кафедрі економіки, обліку та оподаткування.

 Западнюк Ю. В. , ОПДзвмн-21 випускниця бакалаврату 2017 р.

Вступивши до Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ Ви наділяєтесь змогою отримати відмінні знання від кваліфікованих працівників інституту, кожний із яких відзначається своїм професіоналізмом та підходом до викладання. Вони ніколи не шкодують сил та часу, завжди вичерпно та у повному обсязі доносить навчальну інформацію до своїх студентів.

Навчання у ВННІЕ ТНЕУ дало змогу отримати великий багаж знань та навичок, розвинути своє аналітичне мислення, що у майбутньому стало основою для подальшої наукової діяльності та працевлаштування.

Роки проведені у інституті відзначаються не лише навчальним процесом, а і активним студентським життям, що допомагає молоді сформувати свою особистість, та наповнити життя позитивними емоціями.

Обравши спеціальність «Облік та оподаткування» уже впродовж декількох років я вивчаю проблематику своєї спеціальності, дотримуючись відповідних норм, правил та чинного законодавства а також маю можливість у майбутньому стати висококваліфікованим працівником, основою чого, власне, став Вінницький навчально-науковий інститут економіки.Сторожук Анна ОАвнм-21, випускниця магістратури 2011 р.

Коли настав час для вступу та вибору професії я не мала сумнівів, адже є представником облікової династії.

Студентські роки у ВННІЕ ТНЕУ були цікавими та насиченими. Кафедра бухгалтерського обліку та аудиту забезпечувала нам не тільки активне навчання в аудиторіях, а й залучала до громадського життя інституту.

Сьогодні займаючись підприємницькою діяльністю, я використовую знання набуті під час навчання і підкріплені практичними навичками. Вид моєї діяльності пов’язаний з інформаційними технологіями, це сфера, яка активно розвивається, тому навчатися я продовжую і зараз, однак знання здобуті під час навчання в інституту є базисом для подальшого удосконалення. Окрім того, студентські роки є світлим і щасливим періодом мого життя.  Семчук Володимир, випускник 2000 р.

Висловлюю свою подяку професорсько-викладацькому складу Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ (в минулому Вінницька філія Тернопільської академії народного господарства) за здобутті ґрунтовні знання які мені дали можливість застосовувати їх у практичній діяльності, коли я свого часу був звільнений у запас (являюся учасником бойових дій) це сприяло тому, що я мав можливість продовжувати працювати і мати в подальшому кар’єрний зріст. За студентські роки коли я вже здобував третю вищу освіту і мав можливість порівняти вищі навчальні заклади саме з ВННІЕ ТНЕУ (ВФ ТАНГ). Хочеться зазначити, що для нас було проведено ще і ряд заходів, які дали змогу удосконалити особистісні якості та інтелектуально-творчий потенціал, розвити та підвищити рівень культури через проведення пізнавально-мистецьких заходів, толерантність, духовну та мовну культуру. Щиро всім вдячний і бажаю гарних вам студентів і подальшого розвитку.Остапенко Ярослава ОПДвн-21, випускниця магістратури 2016 року

 

Час навчання пролетів непомітно. Викладачі досвідчені, на лекціях цікаво, семінари проходять весело і пізнавально! А ще радує різноманітне студентське життя. Вступайте до ВННІЕ ТНЕУ, вам сподобається! В університеті працюють великі професіонали. Особливо хочу подякувати кафедрі обліку та аудиту. Сподобалося доброзичливе ставлення професорсько-викладацького складу та співробітників деканату до студентів. Як студентка я не жалкую, що вибрала саме ВННІЕ ТНЕУ.

 Мазур Ірина ОАзвнм-21, випускниця магістратури 2009 р.

 

Закінчивши бакалаврат Вінницького кооперативного інституту у 2008 році за спеціальністю «Облік і аудит» працювала довгий час на посаді касира банку. Однак, з плином часу зрозуміла, що для подальшого кар’єрного зростання просто необхідна повна вища освіта і підвищення освітнього ступеня. Тому у 2008 році обрала для вступу магістратуру Вінницького інституту економіки ТНЕУ за спеціальністю «Облік і оподаткування».

Навчання у ВІЕ ТНЕУ відкрило нові горизонти у професії, особливу цікавість під час навчання становили облікові аспекти управлінської діяльності. Взаєморозрахунки з контрагентами, оформлення замовлень та облік кредиторської заборгованості – це ті ділянки облікової роботи, яку я виконую сьогодні, і часто згадую цікаві лекції та практичні заняття викладачів кафедри бухгалтерського обліку і аудиту. Міськов Руслан Вікторович ПРзмвн-21, випускник магістратури 2015 р.

Навчання у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Тернопільського національного економічного університету пройшло для мене з задоволенням, легко і цікаво. Часто згадую з радістю свої студентські роки. Хочеться висловити слова подяки викладачам та адміністрації інституту, за доступну подачу інформації, гарне роз’яснення матеріалу, індивідуальний підхід та доброзичливість. Ви робите велику справу, нехай Вам у всьому завжди щастить. Бажаю процвітання інституту, розвитку, нових звершень, вдячних студентів.

З поваго, старший лейтенант Збройних сил України Р.В. МіськовЦіхановський Михайло ЕПП звнм-21, випускник магістратури 2012 р.

Для мене ВННІЕ ТНЕУ за роки навчання став справжньою родиною і навіть більше, наставником, який навчив чудово орієнтуватися в економічній сфері. Викладачі навчали нас самостійно думати, орієнтуватися, приймати рішення і робити висновки, ці вміння стають в нагоді у будь-якій складній ситуації, які створює нам мінлива економіка. В університеті чудовий викладацький склад, найновіше обладнання, сприятлива атмосфера для навчання. Із впевненістю можу сказати, що ВННІЕ ТНЕУ – це те місце де я отримав чудову перспективу в майбутнє. Щиро дякую всім викладачам за їхній безцінний вклад у наш розвиток і кар’єру, за те що робите нас професіоналами!!! Безмежно всім дякую!!!

 Огірчук Валентин ЕППвнс-51, випускник 2014 р.

Я в 2014 році закінчив Вінницький навчально-науковий інститут економіки Тернопільського національного економічного університету за спеціальністю «Економіка підприємства». Мені подобалося там навчатися. Гарне ставлення викладачів до студентів, ми сприймали їх як старших товаришів і наставників. Щорічно з ініціативи випускних кафедр здійснюються заходи щодо сприяння працевлаштування студентів. Вінницький навчально-науковий інститут економіки – чудовий викладацький колектив, велика і дружна родина!Покліцька Світлана ОПДвнм-21, випускниця магістратури 2018 р.

По закінченню коледжу переді мною постало питання де продовжити навчання. Зупинила я свій вибір на ВННІЕ ТНЕУ спеціальності «Облік і оподаткування» і жодного разу не пожалкувала. Всі викладачі з повагою ставляться до студентів та чудово викладають свої предмети, з радістю допоможуть розібрати незрозумілу для студента тему та підкажуть літературу, в якій можна знайти відповідь на зацікавленні питання. Також колектив та студенти ВННІЕ ТНЕУ є учасниками благодійних акцій, наприклад таких як «Червоний хрест», «Серце до серця», «Запали місто синім». Інститут подарував мені знання, які знадобляться у роботі та незабутні теплі спогади про студентське життя. Якби мені довелось знову оберати вищий навчальний заклад, я із задоволенням знову обрала ВННІЕ ТНЕУ.Семчук Максим ЕППзвнм-21, випускник магістратури 2014 р.

Я щасливий та гордий тим, що мав можливість навчатись у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки ТНЕУ. В мене залишилися лише найкращі спогади про навчання! Дуже задоволений викладачами кафедри економіки підприємств і корпорацій та вдячний їм за здобуті гарні знання. Чудова атмосфера та ставлення до студентів. Рекомендую!Малецька Ольга Русланівна- ПРвмн-21 , випускниця 2017р.

Закінчивши коледж, переді мною постало питання, в якому вищому навчальному закладі продовжити навчання за спеціальністю «Право». Обравши Вінницький навчально-науковий інститут економіки Тернопільського національного економічного університету, я зробила правильний вибір, адже тут не тільки навчать, тут дають можливість до самореалізації. Професорсько-викладацький склад мої рідної кафедри права викладає професійно та доступно, кожне заняття проводиться з практичними прикладами та завданнями правових дисциплін. Під час навчання надається можливість проходити практику у найкращих судових та правоохоронних установах м. Вінниця, що у подальшому спрямувало мені обрати місце роботи: секретаря судового засідання Вінницького апеляційного адміністративного суду. Викладачі доклали зусиль, щодо моєї впевненості та бажання вчитись та удосконалюватись. Ви фахівці своєї справи! Успіхів і процвітання Вінницькому навчально-науковому інституту економіки Тернопільського національного економічного університету!

Секретар судового засідання Вінницького апеляційного адміністративного суду  О.Р. МалецькаПокорук Юлія ЕППвнм-21, випускниця магістратури 2014 р.

Я є випускницею Вінницького навчально-наукового інституту економіки Тернопільського національного економічного університету. Навчання в даному закладі без сумнівів можна назвати кращими роками. Адже поряд завжди були досвідчені, добрі, щирі викладачі, які давали високий рівень знань. В навчальному закладі завжди панує атмосфера сімейних відносин, де кожен дбає один про одного і з розумінням ставляться до твоїх проблем. Також поряд з високими знаннями, я знайшла чимало вірних друзів. В ВННІЕ ТНЕУ завжди відбуваються різноманітні заходи, що зближують стосунки між студентами та викладачами. Якщо говорити про кафедру економіки підприємств і корпорацій, де я навчалась, то там працюють знавці своєї справи, і якби у мене знову був вибір куди вступати, то це був би лише ВННІЕ ТНЕУ.Мельник Людмила ФВНМ-11, випускниця магістратури 2017 р.

Роки навчання у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки ТНЕУ пролетіли непомітно: заняття змінювалися сесіями, канікулами, веселими святами - життя в інституті кипіло завжди. Тут переважала позитивна енергія розвитку, було приємно вчитися в оточенні здатних, креативних людей, отримувати знання від педагогів високого класу. В інституті нас вчили головному - мислити. У мене ніколи не виникало сумнівів у правильності вибору навчального закладу, в тому, що моя освіта відповідає часу, буде затребувана на ринку праці. Зараз я цілком розумію, що вибір був зроблений вірно; своєю освітою, своєю професією я задоволена.

 Нікітіна Оксана ФЗВНМ-11, випускниця магістратури 2017 р.

Час навчання у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки ТНЕУ згадую з великою ностальгією. Це було незабутньо. Інститут навчив мене вірити в себе і в свої сили, не впадати у відчай і рухатися вперед. Найголовніший скарб інституту - його викладачі, які вкладають в нас основи майбутньої професії. Я, як випускниця Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ, висловлюю величезну подяку всім викладачам і хочу сказати, що я пишаюся тим, що я закінчила ВННІЕ ТНЕУ.Терентієва Анастасія ФВНМ-11, випускниця магістратури 2018 р.

Студентські роки – це маленьке життя, і Вінницький навчально-науковий інститут економіки ТНЕУ завжди буде її часткою, тому що це, звичайно ж, маса хороших, добрих спогадів. Спогадів про мудрих викладачів, які здатні навіть найскладнішу інформацію подати ясно і дохідливо. Сьогодні на ринку праці затребуваний не просто фахівець своєї справи, але ще й ініціативний, амбіційний, різнобічно розвинений спеціаліст. Вінницький навчально-науковий інститут економіки ТНЕУ працює над усіма «гранями» своїх студентів: навчання, наукова, творча, громадська та спортивна діяльність. Тому випускник Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ - це завжди успішна людина, яка набуває не тільки знання, а й впевненість в собі.Ковальчук Віктор Миколайович ПРзсвн-21, випускник спеціаліст 2017 р.

Вищу освіту я здобув у ВННІЕ ТНЕУ за освітнім ступенем «магістр» з фінансів. Але на сьогодні я працюю не за фахом, а за покликанням. Своєю роботою я обрав не фінансовий сектор економіки, а захист законності і правопорядку. Саме тому для ефективної роботи і просування кар’єрними щаблями в структурі правоохоронних органів мені була необхідна юридична освіта. І знову я повернувся до рідного навчального закладу за другою вищою освітою. ВННІЕ ТНЕУ – це найбільш перспективний ВНЗ України, який по-справжньому надає хорошу теоретичну і практичну базу своїм студентам. Всі викладачі – справжні фахівці своєї справи, позитивні люди з високим рівнем самовіддачі, які допомагають краще освоїти свою спеціальність і отримати додаткові навички, зробить випускника перспективним працівником.

Заступник начальника Вінницького відділу поліції

Головного управління Національної поліції у

Вінницькій області В.М. Ковальчук

 Шпильова ( Березовська) Ольга, випускниця 2000 р.

Перш за все, хочу висловити подяку викладачам Вінницького філіалу Тернопільської академії народного господарства (сьогодні Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ) за їх уважне ставлення до студентів, щире бажання навчати і віддавати свої знання, надаючи їх легко і доступно. П’ять років навчання були цікавими, важкими і результативними. Можу з впевненістю сказати, що я отримала знання саме в тому обсязі, в якому вони потрібні мені для роботи. В інституті існує прекрасна науково-технічна база, яка дозволяє створити всі необхідні умови для блискучих навчальних результатів. Хочу сказати всім тим, хто зараз вибирає ВУЗ для подальшого навчання: ви не пошкодуєте, що підете вчитися у Вінницький навчально-науковий інститут економіки ТНЕУ. Я буду згадувати роки навчання в інституті з особливим почуттям, адже саме завдяки нашим викладачам я змогла знайти гідну роботу.

 Попова Діана Фвн-41, випускниця бакалаврату 2019 р.

 

Дуже задоволена навчанням у ВННІЕ ТНЕУ, не шкодую, що закінчила. Більшість предметів дуже цікаві, викладачі ставляться з ентузіазмом до своєї роботи. Хотілося б відзначити зручність системи навчання за модулями. Студентське життя в нашому інституті дуже багате та різноманітне, радує, що вже на першому курсі можна взяти участь в організації інститутських проектів і стати учасником величезної кількості заходів.Прокопович Аріна Фвнс-11, випускниця за ОКР «спеціаліст» 2017 р.

Якщо ви задумалися куди піти вчитися, то хотіла б вам до уваги представити ВННІЕ ТНЕУ. Вчилися там після Вінницького технічного коледжу та отримала диплом спеціаліста, тому інститут знаю вздовж і поперек.

Чудові викладачі, перераховувати прізвища − місця не вистачить. Коли ми були в інституті, то з нами возилися ой-як, ніколи не було ні боргів, не косяків. Все доступно пояснювали, зайвою інформацією мозок не навантажували, всі підручники і методички видавалися абсолютно безкоштовно.Драгонюк Ірина Фзвнм -21, випускниця магістратури 2019 р.

Хочу поділитися своїми враженнями від навчання у ВННІЕ ТНЕУ. Відзначу доступність програми та приємне спілкування з боку викладачів. Адекватні студенти, гарні аудиторії, добре організований навчальний процес, що допоможе вам розвиватися саме в тому напрямку, куди ви хотіли потрапити.

Так що пораджу цей інститут, адже це і правда хороший варіант з різноманітними  спеціальностями. Будьте уважнішими при виборі вузу, враховуйте професію, яку ви хочете і придивіться до цього варіанту.Дацко Наталія ФУПОзвнм-21, випускниця магістратури 2018 р.

Я випускниця ВННІЕ ТНЕУ. Викладацький склад відмінний − знань дають багато, дуже, проблема в ледачих студентах, які звикли, що вимагатимуть звітувати по домашньому завданню, як у школі. Проте студент − доросла людина. Без самоосвіти ніякий кращий і брендовий ВНЗ вам не допоможе.

Дуже часто запрошуються люди, фахівці-практики, тобто не професори, а реальні (живі) бізнесмени і топ-менеджери найбільших підприємств, установ, організацій. Купа конкурсів на наукові роботи, міжнародні стажування ...

Іноземна мова, я вважаю, на хорошому рівні. Індивідуально з вами звичайно ніхто займатися не буде.

Головне вчитися, а не чекати, що в вас «запихатимуть» знання. ВННІЕ ТНЕУ знання дає, не всі їх беруть − це факт.Костинчук Ірина Фвнм-21, випускниця магістратури 2019 р.

Досить приємні викладачі, спілкуються на рівні студентів і завжди допомагають. Є звичайно занадто дорослі викладачі, які іншого сорту (ну їм за 60 років), але і з ними є про що поговорити. Особисто мені сподобалося набагато більше, ніж в школі, з тієї причини, що тебе не змушують вчитися, тут все від тебе залежить. Якщо не хочеш, то довго перебувати тут не будеш. Час на особисте життя вистачає, ніхто нікого не валить. Загалом від навчання залишилися приємні спогади)Корчевна Катерина ФУДмвн-22, випускниця магістратури 2015 р.

Всім привіт! Я колишня студентка ВННІЕ ТНЕУ і хочу докладніше розповісти про наш ВНЗ. Не можу судити про інші структурні підрозділи ТНЕУ, але що стосується мого − я щиро рада, що потрапила саме сюди. Хоча мріяла я вчитися в іншому ВНЗ, вже через пару місяців мого навчання у ВННІЕ ТНЕУ від сумнівів не залишилося ні сліду. Отже, мені за весь час жодного разу не траплялися погані викладачі. Всі дуже вимогливі і дійсно дають знання. Якщо раптом, комусь щось незрозуміло, завжди можна підійти після пари до викладача або ж для таких випадків існують у викладачів прийомні години, під час яких до них можна звернутися зі своїми питаннями. Йдемо далі, що стосується якості викладання, мене все влаштовує навіть більш ніж. Тому що у мене ще не було жодного викладача, який би взагалі не дав мені знань. Звичайно, тут все ще залежить від самого студента. Загалом, у всіх ВНЗ різне навчання, але наш інститут − один з кращих підрозділів ТНЕУ!

 Арькова Катерина Фвнм-21, випускниця магістратури 2019 р.

Хочу сказати спасибі рідному вузу за те, що він дав можливість побачити Норвегію. Вдалося за програмою міжнародного студентського стажування злітати туди і деякий час повчитись. Помітно підтягла мову, познайомилася з величезною кількістю людей і друзів! Дізналася багато тонкощів в сфері міжнародного обліку. Такого в жодній книзі не прочитаєш. За такий безцінний досвід за все життя не розплатитися)Бондар Юрій ФВНМ-11, випускник магістратури 2015 р.

Я вибрав свого часу Вінницький навчально-науковий інститут економіки ТНЕУ. Мене приваблювала висока якість навчання в інституті. Вимоги до студентів були досить серйозні. Вчитися змушували, і правильно робили. У той же час викладачі були доброзичливими, завжди готовими піти назустріч. Величезне спасибі всьому викладацькому складу інституту за передані знання, досвід - як професійний, так і життєвий, за увагу і чуйність, за розуміння і участь, за гідну освіту.

 Кензір Тетяна ПРмвн-21, випускниця магістратури 2018 р.

Усі великі відкриття починаються з маленького та невпевненого кроку, який ми робимо назустріч своїй мрії, не дивлячись на перепони. Таким відкриттям для мене став Вінницький навчально-науковий інститут економіки Тернопільського національного економічного університету, де я навчалася з вересня 2017 року по грудень 2018 рік за спеціальністю «Право» за освітнім ступенем «магістр». Навчання на кафедрі права для мене було цікавим, насиченим і ефективним. Викладачі кафедри – професіонали своєї справи, якісно викладають матеріал, використовуючи сучасний підхід до викладу інформації. Вінницький навчально-науковий інститут економіки Тернопільського національного економічного університету став для мене стартом, він навчив мене та вказав вірний шлях у майбутнє.

Я впевнено можу сказати, що Вінницький навчально-науковий інститут економіки Тернопільського національного економічного університету – це правильний вибір і крок до щасливого майбутнього та один з найкращих навчальних закладів на Вінниччині.

Юристконсульт Вінницького міського нотаріального округу Т.В. Кензір.

 Семцов Володимир Михайлович Ф 31, магістр з фінансів, випускник 2005 р.

Нині я можу впевнено стверджувати, що обравши у 2000 р. Вінницький інститут економіки як вищий навчальний заклад я не помилився. Адже саме в цьому інституті було сформовано мої основні професійні характеристики, які, до речі, і нині допомагають мені вирішувати складні життєві різнопланові задачі. І лише з роками я чітко усвідомив, що якісні знання я отримав за рахунок вдалого синтезу поколінь викладачів, які працювали у моєму рідному інституті. Хотілося б відзначити і той важливий факт, що на кафедрі фінансів, де я тоді навчався, постійно приділялася значна увага науковій роботі студентів: активно функціонували наукові гуртки, проводилися круглі столи, організовувалися різноманітні дискусії, у т. ч. за участі практиків, що займалися проблемами у сфері фінансів. Наявні теоретичні знання дозволили мені не лише працювати в органах Казначейства України в період з 2005-2012 рр., але й серйозно допомогли мені під час наукової діяльності, зокрема  в період написання докторської дисертації. Отож, я глибоко переконаний, що і нині адекватність вектору розвитку Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ  сприяє підготовці високопрофесійних спеціалістів та нарощуванню наукового потенціалу на теренах Вінниччини.