Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Про нас

Постійна підтримка зв’язків із випускниками Західноукраїнського національного університету, сприяння їх працевлаштуванню, а також налагодження співпраці з роботодавцями – один з важливих напрямів діяльності відділу інформації та зв'язків з громадськістю ЗУНУ.

На даній сторінці Ви знайдете інформацію стосовно актуальних вакансій, можливостей стажування й проходження практики для студентів, інформацію про проведені заходи – ярмарки вакансій, дні кар’єри, тренінги, зустрічі з випускниками тощо.

Також тут випускники мають нагоду залишити свої відгуки про навчання в університеті, а роботодавці – інформацію про вакансії, пропозиції співпраці, відгуки про працевлаштованих випускників ЗУНУ.

Якщо у Вас виникають запитання, зауваження чи пропозиції стосовно окреслених напрямів роботи просимо звертатися у відділ інформації та зв'язків з громадськістю ЗУНУ:

вул. Львівська, 11, м. Тернопіль, 46009

(третій поверх, к.1314)

тел. 0352-47-50-63

Email: pressa@wunu.edu.ua

Зв`язки з випускниками

Шановні випускники ЗУНУ! Ми прагнемо підтримувати контакти з Вами і після Вашого завершення навчання в університеті. Переконані, що ми матимемо нагоду неодноразово зустрітися під час цікавих заходів.

Для того, аби Ваші контакти «не загубилися» просимо Вас заповнити анкету випускника нижче.

Також будемо раді, якщо Ви залишите відгук про навчання у ЗУНУ, розкажете про улюблених викладачів, найцікавіші дисципліни, висловите свої побажання й пропозиції.

Заповнити анкету випускника ЗУНУ

Залишити відгук про навчання у ЗУНУ

Можливості для працедавців

Шановні працедавці і, сподіваємося, партнери!

Західноукраїнський національний університет завжди відкритий до нової цікавої співпраці. На цій сторінці Ви маєте можливість:

Залишити інформацію про вакансію для її розміщення на сайті та соцмережах

Залишити відгук про працевлаштованого у Вас випускника ЗУНУ

Висловити пропозицію щодо подальшої співпраці, участі у спільних заходах