Вступна кампанія ННІПУ

До уваги державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування!

Західноукраїнський національний університет запрошує державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування на навчання у 2024 р. за освітнім ступенем магістр за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за державним замовлення Національного агентства України з питань державної служби та за кошти фізичних чи юридичних осіб.

Для участі у конкурсному відборі виконавців державного замовлення Національного агентства України з питань державної служби університету необхідно мати відповідну інформацію щодо потреб державних органів та органів місцевого самоврядування з підготовки магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» у 2024 році. У зв’язку з цим, університетом сьогодні проводиться відповідна робота по збору такої інформації.

Детальніше про ВСТУП 2024 (переглянути)

Зразок інформації про осіб, які бажають навчатися у 2024 році за державним замовленням або на контрактній основі (переглянути)