Найбільший у світі світлодіодний рекламний щит

Рекламний щит на Таймс-сквер, у Нью-Йорку ширший ніж футбольне поле і вищий за восьми-поверхову будівлю, вперше загориться у вівторок, 25 листопада.
Найбільший у світі відеодисплей високої роздільної здатності, що має близько 24 мільйони світлодіодних пікселів, запрацює о 7.30 за Східним часом, ознаменовуючи відкриття виставки цифрового мистецтва від Universal Everything Studio.

Наступного тижня Google стане першим клієнтом на рекламному щиті, як стверджує Clear Channel Outdoor, фірма, яка продає для розміщення реклами це величезне місце. Вартість рекламного щита над Marriott Marquis Hotel не розголошується, відомо лише, що він виготовлений на замовлення Vornado Realty Trust.

Google підписав угоду для рекламної кампанії, яка проходитиме і після Нового року, на суму яка не розголошується, стверджує Clear Channel. Вартість бліц реклами впродовж 4 тижнів становить $ 2,5 млн, повідомляє Нью-Йорк Таймс.


Підготувала студентка групи МІ-41 Гутенюк Анна (за матеріалами http://www.irishtimes.com)