» » Колектив факультету аграрної економіки та менеджменту продовжив започатковану у минулому році акцію здачі крові

Дата: 20-10-2016, 09:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З нагоди 50-річчя Тернопільського національного економічного університету колектив факультету аграрної економіки та менеджменту 12 жовтня 2016 р. продовжив започатковану у минулому році акцію  здачі крові  для породіль та новонароджених дітей пологового будинку № 2, а також для хворих ЛПЗ міста й області та для виготовлення препаратів крові.

Студенти та професорсько-викладацький колектив факультету аграрної економіки та менеджменту із задоволенням поділилися частиною своєї сміливості, віддавши свою кров для шляхетної та благодійної справи, адже ціною донорської крові є людське життя.

Акція відбулася за адресою: Станція переливання крові, вул. Клінічна, 8.

Колектив факультету аграрної економіки і менеджменту передає естафету щодо проведення акції юридичному факультету Тернопільського національного економічного університету та  закликає усіх небайдужих, громадські організації, тих, хто знає ціну доброти й милосердя, долучатися до такого роду акцій.

Переглянути відеоролик