» » Розпочато реалізацію проекту «Фінансову освіту в кожну школу!»

Розпочато реалізацію проекту «Фінансову освіту в кожну школу!»

Дата: 19-10-2016, 14:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 жовтня 2016 року розпочато реалізацію проекту «Фінансову освіту в кожну школу!», метою якого є підвищення фінансової грамотності учнів загальноосвітніх шкіл Тернопільської обл. Учасниками проекту є ГО «Міщанське братство» в м. Тернополі та студенти і викладачі наукового гуртка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ «Фінансова просвіта / Financial education».

Першим містом, яке відвідали учасники проекту, стало м. Бережани. Для учнів старших класів ЗОШ № 3 м. Бережани було презентовано воркшоп на тему: «Як не стати жертвою фінансового шахрайства». Школярі брали активну участь в обговоренні проблематики, відповідали на тести та робили записи у роздаткових матеріалах. Отримані в ході воркшопу знання допоможуть їм в майбутньому приймати виважені фінансові рішення і уникати фінансового шахрайства.

Крім просвітницьких заходів, для учасників проекту відомий тернопільський історик, кандидат історичних наук Сергій Ткачов, провів культурно-пізнавальну екскурсію по місту.

Наступна зустріч із школярами відбудеться в ЗОШ №1 м. Збаража. Успіхів нам!