» » Прикладна економіка - від теорії до практики

Прикладна економіка - від теорії до практики

Дата: 19-10-2016, 15:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Маємо честь запросити Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій 50-річчю Тернопільського національного економічного університету, яка розпочнеться 20 жовтня 2016 року, о 9:30 год. в читальному залі наукової бібліотеки Тернопільського національного економічного університету за адресою: м. Тернопіль, вул. Бережанська, 4.
Маємо честь запросити запросити Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій 50-річчю Тернопільського енаціонального економічного університету, яка розпочнеться 20 жовтня 2016 року, о 9:30 год. в читальному залі наукової бібліотеки Тернопільського національного економічного університету за адресою: м. Тернопіль, вул. Бережанська, 4.