» » «Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи»

«Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи»

Дата: 18-10-2016, 16:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Директор бібліотеки ТНЕУ Казимир Возьний взяв участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи», що відбулася у м. Київ, 11-13 жовтня 2016 р. Конференцію було організовано Міністерством освіти інауки України, Науковою бібліотекою імені М. Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, секцією університетських бібліотек УБА, громадською організацією ELibUkr (Електронна Бібліотека України).

Цільовою аудиторією конференції були керівники та фахівці бібліотек, книговидавці, представники наукових установ та комерційних організацій, редактори науковихжурналів. Основні проблемні напрями, які розглянули учасники конференції: "Бібліотека – простір для формування ціннісних орієнтирів користувачів. Академічна доброчесність.”, "Стратегічне управління як інструмент розвитку бібліотек та наукове опрацювання ресурсів: соціокомунікативний підхід”,"Науково-дослідна робота бібліотек внз в сучасному інформаційному середовищі: методи, продукти, досягнення”.

Казимир Возьний подарував директору Наукової бібліотеки імені М. Максимовича Олегу Сербіну комплект книг, які наповнять фонди бібліотеки.