» » Вітаємо з присвоєнням почесного звання!

Вітаємо з присвоєнням почесного звання!

Дата: 11-10-2016, 12:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щиро вітаємо завідувача кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету ТНЕУ, кандидата юридичних наук, доктора права Українського вільного університету Миколу Володимировича Кравчука з присвоєнням почесного звання «Заслужений юрист України».

Звання Миколі Володимировичу присвоєно наказом Президента України №439/2016 від 08.10.2016 р. за значний особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм і з нагоди Дня юриста.

Вітаємо науковця Тернопільського національного економічного університету, бажаємо успіхів, натхнення у вихованні молодого покоління, нових досягнень і звершень!