» » Робочий візит голови Державної аудиторської служби України до ТНЕУ

Робочий візит голови Державної аудиторської служби України до ТНЕУ

Дата: 10-10-2016, 21:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Десятого жовтня 2016 року до Тернопільського національного економічного університету прибула голова Державної аудиторської служби України Лідія Володимирівна Гаврилова.

У рамках візиту відбулася зустріч з ректором ТНЕУ, доктором економічних наук, професором Андрієм Ігоровичем Крисоватим. Колеги підписали Угоду про співпрацю та обумовили умови подальшої спільної діяльності.

Лідія Володимирівна мала нагоду ознайомитися з матеріально-технічною базою вищого навчального закладу, його історією, найвизначнішими досягненнями професорсько-викладацького колективу та студентства, основними напрямами наукової діяльності.

Дякуємо Л. В. Гавриловій за змістовний візит і сподіваємося на зустріч у колі почесних гостей під час урочистостей з нагоди відзначення 50-річчя Тернопільського національного економічного університету.