» » Відбудеться семінар на тему: «ТНЕУ – «Зелений університет»

Відбудеться семінар на тему: «ТНЕУ – «Зелений університет»

Дата: 6-10-2016, 11:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З нагоди відзначення 50-річчя Тернопільського національного економічного університету 10 жовтня 2016 р. на базі Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру з ініціативи колективу кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування відбудеться семінар для студентів факультету  аграрної економіки та менеджменту  на тему: «ТНЕУ – «Зелений університет».

Cталий розвиток та забезпечення національної безпеки можливі за умови ощадливого використання природних ресурсів, збереження природних екосистем, підтримки та покращення якості довкілля. Це потребує консолідації зусиль на усіх рівнях – від міжнародної співпраці до дій конкретної людини. У зв’язку з цим працівники та студенти ТНЕУ стараються зробити усе можливе, щоб наша діяльність сприяла сталому розвитку людства.