Чемпіонат ТНЕУ з риболовлі

Дата: 5-10-2016, 15:00 | Автор: Факультет обліку і аудиту

До 50-річчя Тернопільського національного економічного університетуту факультет обліку та аудиту організовує 11 жовтня 2016 року на гребному каналі Тернопільського ставу університетські змагання з риболовлі. Запрошуємо взяти участь  викладачів та студентів усіх факультетів. Кількість учасників у команді - двоє. Змагання проводяться в один етап й тривають 4 години. Чемпіонат сприятиме розвитку риболовного спорту в Тернополі. Партнери змагань: Університетська рада студентів ТНЕУ, Первинна профспілкова організація ТНЕУ та Тернопільска обласна федерація риболовного спорту. Переможець отримає кубок від ректора ТНЕУ, а організатори обіцяють почастувати усіх бажаючих рибною юшкою. Просимо ознайомитися з положенням щодо проведення змагань.