» » Лабіринтами аграрної науки (гра-квест)

Лабіринтами аграрної науки (гра-квест)

Дата: 5-10-2016, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

5 жовтня 2016 р. з нагоди святкування 50-річчя на факультеті аграрної економіки та менеджменту з ініціативи кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування відбудеться гра-квест "Лабіринтами аграрної науки” .
     У грі братимуть участь три команди, у склад яких входить 5 студентів. Завдання кожної команди – назбирати максимальну кількість балів, які вони отримують  у результаті проходження лабіринту, який складається із відкриття 9 секцій (аудиторій). У кожній секції будуть різноманітні завдання, які допоможуть студентам закріпити свої знання із вивченого матеріалу та заробити певну кількість балів.
     Сподіваємось, що даний захід об’єднає накопичений досвід студентів, їх швидкість мислення та інтуїтивне прийняття рішень.