» » До ТНЕУ завітає делегація Орхуського Університету (Данія)

До ТНЕУ завітає делегація Орхуського Університету (Данія)

Дата: 5-10-2016, 09:28 | Автор:

Повідомляємо, що упродовж 18-22 жовтня 2016 року в Тернопільському національному економічному університеті перебуватиме делегація Орхуського Університету (Данія) – професори Б’ярне Шліхтер, Ларс Хаар, Дітте Колбаєк, студенти-магістри Ібен Буус, Стіне Хогсберг, Луіс Вестергаард Єнсен, Джон Дінх, Абед Даніал, Фі Лунд Єнсен, Камілла Тієррі, Анна Марія Паульсен, Пернілл Хааргаард Нільсен, Лора Герлев Хансен.
У рамках програми перебування делегації запланована зустріч з ректором ТНЕУ А. І. Крисоватим, проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародна та інформаційна діяльність) О. П. Адамівим, директором ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина Тарановим І. М., завідувачем кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу проф. О. М. Сохацькою, завідувачем кафедри економічної кібернетики та інформатики Л. М. Буяк.
Також науковці зустрінуться зі студентами Українсько-Нідерландської факультет-програми й кафедри економічної кібернетики та інформатики і прочитають лекції «Project based learning style» (проф. Дітте Колбаєк), «Use of social media in business context» (проф. Ларс Хаар).