Вітаємо!

Дата: 9-09-2016, 09:21 | Автор: Колектив кафедри цивільного права і процесу юридичного факультету ТНЕУ

Колектив кафедри цивільного права і процесу щиро вітає свого колегу, викладача кафедри цивільного права і процесу Микитина Віталія Ігоровича з захистом кандидатської дисертації на тему: «Цивільно-правова відповідальність за порушення майнових прав інтелектуальної власності» на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук зі спеціальності 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.

Захист відбувся 3 вересня 2016 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К20.149.01в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького.

Зичимо колезі успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!