» » До уваги студентів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина!

До уваги студентів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина!

Дата: 21-09-2016, 12:10 | Автор:

В рамках реалізації угоди про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом та Університетом прикладних наук INHOLLAND (Королівство Нідерланди) з метою реалізації програми ERASMUS+ відбудеться конкурсний відбір студентів на семестрове навчання.
Тестування з англійської мови в рамках конкурсного відбору на семестрове навчання в Університеті прикладних наук INHOLLAND відбудеться 22 вересня 2016 року о 12.50 (ауд.15 корпус №10), співбесіда проходитиме 23 вересня 2016 року о 9.35 (ауд.15 корпус №10).
 Члени комісії з відбору студентів на семестрове навчання:
    голова комісії – доктор екон. наук, професор Сохацька О.М.
    директор ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина, кандидат екон. наук, доцент Таранов І.М.
    кандидат філол. наук, доцент Вергун Л.І.
    кандидат екон. наук, доцент Мигаль О.Ф.
    кандидат екон. наук, доцент Войтенко О.М.
    кандидат екон. наук, доцент Мельник Ю.В.
    викладач кафедри Бучинська Т.В.
    секретар – Сохацька Т.В., керівник сектору міжнародної мобільності ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина

Детальнішу інформацію можна отримати на кафедрі міжнародного менеджменту та маркетингу (а.24, корпус №10).