» » «МАРКЕТИНГОВІ КОМУНІКАЦІЇ ТА ЛОГІСТИКА У СФЕРІ ТЕХНОЛОГІЙ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ»

Дата: 19-09-2016, 16:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Кафедра міжнародної економіки, маркетингу і менеджменту Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ на правах співорганізатора запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетингові комунікації та логістика у сфері технологій енергозбереження в Україні та світі», яка відбудеться у м. Дніпро (Україна) 20-21 жовтня 2016 року.
Метою конференції є створення концептуальних маркетингових та логістичних основ за рахунок відповідної комунікаційної підтримки, у т.ч. у мережі Інтернет, зменшення використання газу в системах енергозабезпечення споруд при впровадженні комплексної системи енергогенерування з використанням енергії альтернативних джерел.
Форми участі в конференції – очна та заочна.
Окрім публікації у збірнику тез доповіді, є можливість взяти участь у публікації колективної монографії «Управління енергозберігаючими технологіями в Україні та світі: методологія та практика».
Детальніша інформація в прикріпленому додатку.

inform_lyst_konf_-zhovt_-dnu-2016_ua.doc
Завантажити Переглянути онлайн