» » Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP)

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP)

Дата: 13-09-2016, 12:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 16 по 18 вересня 2016 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться триденний тренінг-марафон Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project), мета якого – сприяти формуванню студентсько-викладацьких команд для розвитку та поширення політик академічної доброчесності, розвинути навички планування та написання міні-грантів та грантових пропозицій задля їх реалізації в університетах.

Після завершення тренінгу відбудеться оголошення конкурсу на одержання міні-грантів для реалізації студентсько-викладацьких проектів «Академічна доброчесність для університетів». Співкоординатор проекту від ТНЕУ – кафедра економічної теорії.

Місце проведення тренінг-марафону: корп. № 3 ТНЕУ, а. 3104.
Початок зустрічей:
16 вересня (п’ятниця) –14.00 год.;
17 вересня (субота) – 10.00 год.;
18 вересня (неділя) – 10.00 год.

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP)

Дата: 13-09-2016, 12:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Місце проведення тренінг-марафону: корп. № 3 ТНЕУ, а. 3104.
Початок зустрічей:
16 вересня (п’ятниця) –14.00 год.;
17 вересня (субота) – 10.00 год.;
18 вересня (неділя) – 10.00 год.