» » До уваги студентського активу ТНЕУ!

До уваги студентського активу ТНЕУ!

Дата: 8-09-2016, 09:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

8 вересня о 14:30 год. у залі засідань ректорату Тернопільського національного економічного університету відбудеться зустріч студентського активу ТНЕУ з адміністрацією вищого навчального закладу.

Молодь матиме можливість поспілкуватися з доктором економічних наук, професором, ректором Тернопільського національного економічного університету Андрієм Ігоровичем Крисоватим. Студентський актив університету представлятимуть студентські декани факультетів, культурно-масова комісія та Університетська рада студентів.

Метою зустрічі є обговорення та організація плану заходів на 2016/2017 навчальний рік, обговорення питання стипендіального забезпечення студентів, організація навчання та культурного відпочинку студентів ТНЕУ та організація життєдіяльності університетської спільноти. Також активісти матимуть нагоду представити проекти представленні проекти, реалізація яких потребує підтримки від адміністрації вищого навчального закладу.