» » У ТНЕУ можна скласти іспит з англійської мови на міжнародний сертифікат Cambridge English!

Дата: 6-09-2016, 15:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 серпня 2016 року Тернопільський національний економічний університет отримав офіційне право підготовки та реєстрації кандидатів для складання іспитів з англійської мови на міжнародний сертифікат Cambridge English, засвідчене дипломом за підписом директора Мережевого центру оцінювання знань при Кембриджському університету Джуліет Вілсон.

Ця подія стала ще одним успішним кроком на шляху інтеграції нашого університету в світовий освітній простір. Такому досягненню передувала велика клопітка праця працівників Навчально-наукового інституту інноваційних технологій: проф. Десятнюк О.М. (директор), доц. Лужецької О.Б. (директор КЦВІМ) та доц. Боднар О.Б. (координатор проекту).

За додатковою інформацією можна звертатися у Консультаційний центр з вивчення іноземних мов – тел.: (0352) 47-50-50*13148