» » Першокурсники ЮФ ТНЕУ взяли участь у відкритій лекції професора Анатолія Володимировича Вихруща

Дата: 6-09-2016, 11:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Доброю традицією у Тернопільському національному економічному університеті стала організація відкритих занять. 5 вересня 2016 року відбулася відкрита лекція доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри психологічних та педагогічних дисциплін Анатолія Володимировича Вихруща на тему: «Закономірності розвитку особистості» для студентів першого курсу юридичного факультету.

Лекція відзначалася актуальністю тематики, оригінальністю викладу матеріалу й неординарною подачею. Невимушена атмосфера під час заняття, ведення сократичного діалогу, використання цитат з Біблії та висловів відомих людей, дискутування, пошук креативних рішень дали змогу досягнути слухачам найголовнішого на занятті – відчуття успіху, власної перемоги, досягнутої кропіткою розумовою працею. Тож студенти не лише отримали цікаву інформацію, яку вміла професорська думка привнесла в їхню свідомість як певну систему, – вони поволі ставали іншими, маючи перед собою приклад високого професіоналізму, інтелігентності, шляхетності, мудрого, стриманого і спокійного патріотизму Анатолія Володимировича.

Учасники щиро подякували професору Вихрущу А.В. за створену приємну атмосферу та цікаве спілкування гучними оплесками.