» » Запрошуємо до участі у Десятих ювілейних регіональних та муніципальних читаннях

Запрошуємо до участі у Десятих ювілейних регіональних та муніципальних читаннях

Дата: 6-09-2016, 10:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Міжрегіональне співробітництво в національному та міжнародному вимірах», яка відбудеться 18-19 жовтня 2016 року на базі  Тернопільського національного економічного університету в рамках Десятих ювілейних регіональних та муніципальних читань.

До участі в конференції запрошуються представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу, науковці, студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Для участі в роботі конференції необхідно до 8 жовтня 2016 року надіслати на адресу оргкомітету заявку на участь, квитанцію про сплату організаційного внеску (за потреби) та тези доповідей для опублікування в збірнику матеріалів конференції.

Робочі мови конференції – українська, польська, англійська.

Детальна інформація у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн